Пт. Дек 1st, 2023

Мешканці Вінниці можуть зробити замовлення з Glovo Express. Це дванадцятий магазин Glovo Express в Україні, що працює у форматі даркстору, тобто супермаркету без відвідувачів, що працює виключно на доставку. 

Glovo Express розташований у самому центрі міста — на вул.Пирогова 23Б (ТРЦ “Феріде” Плаза, 1 поверх), а доставка з нього покриває майже все місто. Відвідувачі ТРЦ “Феріде” Плаза можуть забрати своє замовлення самостійно. Доставка продуктів можлива в декілька районів міста: П’ятничани, Корея, Поділля, Царина, Старе Місто, Замостя, Собарів, Масив “Пирогово”, Вишенька та Слов’янка.

Карта покриття доставки з Glovo Express у Вінниці.

Наразі є 12 дарксторів Glovo Express в Україні — в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі та новий у Вінниці. Асортимент кожного магазину становить в середньому 3 тисячі товарів. Найчастіше замовляють мінеральну воду, банан, пиво, яйця, кока-колу, молоко. Середній час доставки — 20-25 хвилин. 

Про компанію Glovo

Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у понад 1500 містах у 25 країнах світу у Європі, Центральній Азії та Африці. Щомісяця в усьому світі платформою Glovo користуються понад 5 млн активних клієнтів, замовлення доставляють понад 70 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 150 тис. 

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року і наразі представлений у 35 містах. Переглянути детальний перелік міст, де працює сервіс Glovo, можна за посиланням: https://glovoapp.com/ua/uk/map/mista/.

Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/.