Чт. Чер 13th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Готові страви — справжній порятунок для тих, хто не має часу не приготування їжі, але хоче повноцінно харчуватись. Команда VARUS.UA проаналізувала статистику замовлень готових страв. Аналітики визначили, які страви мають найбільшу популярність серед клієнтів та які пікові дні тижня для доставки в Києві, Одесі та Дніпрі.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

ТОП-10 страв, які замовляють найчастіше 

Серед різноманітних готових страв з кулінарії, доступних для замовлення на VARUS.UA, є такі, що особливо смакують клієнтам. У перелік найпопулярніших потрапили: страви української, азійської кухні, плов, гарніри та салати.  Цікавий факт, що у Дніпрі, Одесі та Києві пікові дні тижня для замовлення доставки дещо відрізняються. 

  • Одеса субота та неділя 
  • Дніпро субота та понеділок
  • Київ субота та п’ятниця

Найпопулярніші страви за категоріями 

Якщо порівнювати популярність категорій готових страв, які замовляються на VARUS.UA, то абсолютним фаворитом є піца власного виробництва VARUS — 26,91%. На другому та третьому місцях — салати, закуски і м’ясні страви, також клієнти полюбляють гарніри — 13,5%.  

У відсотковому співвідношенні рейтинг виглядає так: 

  • Піца — 26,91%
  • Салати та закуски — 22,16% 
  • М’ясні страви — 22% 
  • Гарніри — 13,15%
Найпопулярніші замовлення в категорії піца

В асортименті VARUS.UA представлена піца власного виробництва на будь-який смак: з куркою, пепероні, салямі, з сиром і морепродуктами. Цікаво, що у Києві найбільше серед замовлень зустрічається піца «Пікантна» з куркою та грудинкою і найчастіше замовляють її в суботу та понеділок. Так само «Пікантну» полюбляють в Дніпрі. Там її переважно замовляють в суботу та четвер. А от в Одесі надають перевагу піці «М’ясна» та купують її найчастіше в неділю і понеділок. 

ТОП-3 видів піци у замовленнях клієнтів: 

  1. Піца “Пікантна” 
  2. Піца “Кальцоне” з шинкою і сиром, “Кальцоне” з куркою та грибами 
  3. Піца “М’ясна” 
Найпопулярніші перші страви та страви гриль  

З настанням весни та відкриттям сезону пікніків все частіше у замовленнях клієнтів зустрічаються товари для приготування на вогні. Із найпопулярніших помітно виділяються такі: скумбрія ароматна гриль, шашлик зі свинини, стейк форелі гриль в соусі Теріякі.

Звичка обідати першою стравою у багатьох із нас залишається з дитинства.  Замовити готові перші страви із доставкою в офіс чи додому — дуже зручно, тому і популярно серед клієнтів VARUS.UA. Тож найчастіше на обід замовляють борщ по-домашньому з м’ясом та бульйон з локшиною, також полюбляють солянку.

Найпопулярніші салати з майонезом

Крім піци та перших страв на VARUS.UA часто замовляють різноманітні салати. Особливою популярністю користуються майонезні варіанти. Салат “Оселедець під шубою” — фаворит для Одеси. Натомість у Києві та Дніпрі частіше замовляють “Олів’є з ковбасою”. Як виявилось, найчастіше клієнти балують себе салатами на вихідних. Днем тижня, коли жителі всіх трьох міст їх замовляють, стала неділя.