Пт. Фев 26th, 2021

Консалтингова компанія Retail&Development Advisor (RDA) виступила брокером при підписанні договору оренди з німецьким брендом молодіжного одягу. Загальна площа нового магазина складе біля 1550 кв.м, повідомляє RAU.

Велика частина асортименту New Yorker відведена під молодіжний спортивий і повсякденний одяг. Також покупцям пропонується нижня білизна та безліч аксесуарів. Компанія керують понад 1100 магазинів у 46-ти країнах світу.

«Ми раді, що пул орендарів харківського ТРЦ Nikolsky поповнився відомим міжнародним рітейлером. Впевнені, що магазин New Yorker розширить асортимент товарів в ТРЦ і залучить додатковий потік відвідувачів», – вважає Таїсія Литовченко, СЕО RDA.

У торговому центрі Nikolsky вже підписані договори оренди з представниками групи Inditex, Argo, MD Fashion, MTI, «Сільпо», Multiplex, Sport Life і ін.

Довідка

ТРЦ Nikolsky розташований в центрі Харкова, на вул. Пушкінська, 2. Вихід зі станції метро буде на мінус перший поверх комплексу. Загальна площа торгового центру становить 106 000 кв. м, торгова – 53 000 кв. м. Паркінг розрахований на 700 машиномісць.

 

ТРЦ встановив Національний рекорд України – «Найбільша конструкція у виде куполу на Будівлі». Головним архітектором комплексу є ТАМ «А.В.Пашенько». Концепція і дизайн інтер’єрів були розроблені спільно з міжнародною компанією Sonae Sierra. Відкриття ТРЦ Nikolsky заплановано на весну 2021 року.

 

Девелопер проекту – Budhouse Group.

 

Retail & Development Advisor має величезний досвід і глибоку експертизу ринку рітейлу та торговельної нерухомості, працює з найбільшими роздрібними компаніями країни, а її фахівці чудово розуміють всі особливості та нюанси формування якісного tenant-mix в торговому центрі.