Чт. Чер 13th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Нові відкриття магазинів восени – Sinsay, Columbia, Famo, Ultra Shop та інших, грандіозне повернення іспанського ритейлера Inditex в Україну, благодійна ініціатива від бренду Ande Tan та інші новини сегмента fashion в матеріалі RAU.

Попри повномасштабну війну в Україні польський бренд Sinsay відкриває нові магазини

Магазини Sinsay польської групи LPP продовжують відкриватися в Україні попри те, що в країні третій рік йде повномасштабна війна. Так, в середині березня запрацювала нова точка в ТРЦ Sofia mаll на Софіївській Борщагівці у Києві. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила компанія Synergy Construction.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Також в середині квітня магазин Sinsay у львівському ТРЦ King Cross Leopolis став ще більшим. Тепер тут безліч товарів для жінок, чоловіків і дітей та є відділ home з великим вибором посуду, домашнього текстилю, декору та аксесуарів, а ще канцелярії та товарів для організації простору. Про це йдеться на сторінці ТРЦ ТРЦ King Cross Leopolis в Instagram.

А міжнародна компанія Colliers Ukraine, провідний консультант на ринку комерційної нерухомості України, повідомила про те, що завершила оформлення угоди з відкриття магазину в місті Кременчук за адресою: вулиця Театральна, 4 А. Площа нової локації становитиме 974 кв. м, а відкриття заплановане на липень 2024 року. Також в новій точці будуть представлені відділи для жінок, чоловіків, дітей та товарів для дому.

Відкриття двох нових магазинів Ultra shop

В березні відкрив двері новий магазин Ultra shop у форматі outlet в одеському ТРЦ Kotovsky City Center. Тут можна знайти відомі бренди, як-то: Levi’s, Guess, Baldinini, Karl Lagerfeld, Antony Morato, Moschino, Liu Jo та інші. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила компанія Synergy Construction.

Також оновлений Ultra shop вже працює у львівському ТРЦ Victoria Gardens.

Новий Pigul в столичному ТРЦ Lavina Mall

В середині квітня відкрився новий магазин українського бренду жіночого одягу Pigul в столичному ТРЦ Lavina Mall. Тут представлений одяг від спортивних костюмів до ошатних суконь.

Магазин Famo повернувся в місто Хмельницький

20 квітня магазин українського бренду Famo повернувся в хмельницький ТРЦ Оазис. Точка працює на другому поверсі.

Columbia в столичному ТРЦ Gulliver

На початку квітня в столичному ТРЦ Gulliver на третьому поверсі відкрив двері новий магазин Columbia.

Іспанський ритейлер Inditex відновив роботу в столичних та львівських ТРЦ

З 3 квітня Inditex почав відновлювати роботу магазинів в Україні. Зокрема, точки запрацювали в столичних ТРЦ – Respublika Park, Gulliver, Dream, River Mall та SkyМall. А також з 11 квітня вже працюють магазини у Львові – в ТРЦ King Cross Leopolis та Forum Lviv.

Благодійна ініціатива від Ande Tan та відкриття нового магазину

Бренд Ande Tan спільно з благодійним фондом Лілії Ребрик запустив благодійну ініціативу «Мотанка», яка спрямована на підтримку жінок та збереження культурної спадщини. Продаж унікальних футболок із зображенням мотанок – символу добра та захисту, призначений для збору коштів на допомогу жінкам, які втратили все через війну та зараз змушені починати життя спочатку. З кожної футболки кошти будуть перераховані на проєкт «Нескорена» у фонд Rebryk Foundation.

Також 4 квітня  новий магазин Ande Tan  запрацював в у Кропивницькому в  ТРЦ Depo’t center на першому поверсі.