Пт. Дек 1st, 2023

У харківському ТРЦ Nikolsky розширився пул орендарів. У вересні відкрились наступні магазини: МBM my home площею 126,36 кв. м, Calvin Klein Jeans — 142,69 кв. м, Yabluka — 134,23 кв. м та Garda — 37,07 кв. м.

А на початку серпня свою роботу відновив ресторан Virgin Izakaya, повідомляє УРТЦ.

Таким чином, на сьогоднішній день вакантних площ у ТРЦ Nikolsky немає.

Друге відкриття ТРЦ Nikolsky відбулось у червні минулого року. Спочатку запрацювали підземні поверхи з супермаркетом «Сільпо» та паркінгом. Роботи по відкриттю -1 поверху зайняли до двох місяців, його відкрили вже 17 червня минулого року. Внаслідок кропіткої роботи з відновлення, восени минулого року, Nikolsky відкрив для відвідувачів перший та другий поверхи, а третій було відкрито вже за місяць (21 жовтня). 18 листопада відновили роботу четвертого поверху, а 21 березня відбулося довгоочікуване відкриття Sportlife.

Довідка

ТРЦ Nikolsky — один з найбільших торгових центрів України, загальною площею 106 000 кв. м і торговою — 53 000 кв. м, на яких представлені понад 150 магазинів. Загальна сума інвестицій в проєкт при його будівництві склала 110 млн євро, з яких 53,6 млн євро – кредит польського державного банку BGK.

Нові магазини в Nikolsky

«МBМ. My home» — молодий український бренд товарів для дому, який допомагає людям створювати затишок та комфорт у своїй оселі. Магазин запрацював на -1 поверсі ТРЦ.

YABLUKA — магазин оригінальної техніки та аксесуарів від бренду Apple, також почав роботу на -1 поверсі Nikolsky.

Calvin Klein Jeans — американський бренд увібрав у себе поєднання технологій та стилю, різноманітність деніму. У магазині є широкий асортимент одягу на будь-який смак та настрій – джинси від класичного стилю до вільних та ультрасучасних. Працює він на першому поверсі.

Garda — український бренд одягу, що створює принтовані речі, переважно на патріотичну тематику. Девіз ритейлера — «Одяг для сильних духом».