Сб. Апр 13th, 2024

Іспанський фешн-бренд MANGO, один із лідерів європейського ринку, відкрив у ТРЦ Respublika Park магазин в інноваційному форматі. Уже з 22 вересня він готовий зустрічати поціновувачів шопінгу.

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Це перший MANGO за довгий час, який відкривається напряму іспанським офісом. Договір з ТРЦ Respublika Park був підписаний ще до 24 лютого 2022 року, але роботи з ремонту зупинилися з початком повномасштабної війни. 

«Для нас це не просто відновлення роботи, це успішний старт нового етапу. Ми встановили продуктивний діалог з іспанським офісом MANGO, надали вагомі аргументи та переконали їх у важливості інвестицій у відкриття магазину в новому форматі саме в нашому ТРЦ. У час, коли Україна переживає складні випробування, іноземні інвестиції стають особливо важливими. Робота ритейлу у період воєнного стану вимагає сміливості та віри в майбутнє. Ми переконані, що цей крок від MANGO є сильним підтвердженням їхньої підтримки України”, — зазначає генеральна директорка ТРЦ Respublika Park Юлія Щаслива.

Особливістю магазину бренду є різноманітність стилю. Кожна жінка тут може підібрати речі в різних стилях: повсякденні, вечірні сукні, одяг для офісу, спорту, а також взуття, аксесуари, парфумерію, годинники тощо.

“Відкриття магазину іспанського ритейлера MANGO — це родзинка нашого марафону відкриттів! Ми вдячні команді MANGO за їхню довіру до нашого ТРЦ Respublika Park. Це рішення щодо інвестицій і відкриття магазину в оновленому концепті — вияв справжньої віри в наше спільне майбутнє. Ми впевнені у величезному успіху MANGO в нашому ТРЦ і запрошуємо всіх на захопливий іспанський шопінг у серці Respiblika Park!» — додає директорка з оренди ТРЦ Respublika Park Олена Яценко.

Зазначимо, що це лише початок амбіційної стратегії Respublika Park, яка передбачає справжній марафон відкриттів, а саме відкриття понад 25 нових магазинів у ТРЦ до кінця першого кварталу наступного року.

Довідка

 

MANGO — іспанський бренд одягу і виробнича компанія, заснована в Барселоні в 1984 році і яка на сьогоднішній день є однією із провідних груп компаній в світі моди. Компанія налічує 2 234 магазини в 119 країнах. В Центрі дизайну під назвою El Hangar щороку створюється понад 18 000 моделей одягу та аксесуарів для жінок, чоловіків, дітей та товари для дому.

 

Respublika Park — супер-регіональний ТРЦ, відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальною площею 300 000 кв.м. Власником ТРЦ є австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, яка була створена у Відні в 2013 році та спеціалізується на сфері нерухомості. Наразі акціонер Республіка Парк активно працює на ринках нерухомості в Центральній та Східній Європі. Trafin здійснює значні інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.