Чт. Ноя 30th, 2023

У житомирському ТРЦ “Глобал UA” незабаром відкриється магазин міжнародної торгової мережі New Balance. Точка займатиме площу у 180 кв. м, пише ucsc.org.ua.

Наразі об’єкт ще ремонтується, відкриття заплановане на червень 2023 року, але точна дата ще невідома. Зазначається, що договір оренди з ритейлером підписала компанія UTG.

Легендарний магазин спортивного взуття та одягу New Balance представить мешканцям та гостям міста Житомир широкий асортимент як професійного бігового взуття та одягу, так і предметів lifestyle для повсякденного використання. Тому відчути на собі всю красу технологічного взуття зможуть не лише шанувальники активного способу життя, а й прихильники популярного в наші дні спортивного стилю в одязі, — зазначають у компанії.

New Balance у Вінниці

Раніше ми розповідали, що у вінницькому ТРЦ “Мегамолл” запрацювала точка New Balance.

Магазин відчинив свої двері на першому поверсі торгового центру, його площа становить 167 кв. м. Робота ритейлера стартувала 15 березня 2023 року.

Крім цього, у «Мегамолл» цієї весни відкрились магазин чоловічого одягу k.l.a.r.o.s, магазин одягу GOLDI та критий автопаркінг.

Довідка

New Balance є однією з провідних міжнародних компаній на ринку спортивного взуття, яка існує вже понад 100 років. Американська корпорація є однією з найстаріших та найбільших виробників взуття у світі. Пріоритети марки – технологічність, комфорт та якість.