Ср. Дек 6th, 2023

Ювелірна мережа Укрзолото продовжує свій розвиток та 3 квітня відкрила перший магазин в оновленому форматі, повідомляє RAU.

Він став ще більш зручним для клієнтів, розширив асортимент та представив нові колекції. Стильний та яскравий магазин площею більше 200 кв. м можна знайти за адресою: Дніпро, бул. Європейський, 2.

Сучасний дизайн інтер’єру, поєднання світлих кольорів з темно-зеленими елементами, нові види вітрин, цікавий формат освітлення створюють святковий настрій покупцям та роблять магазин більш комфортним і просторим.

В асортименті нового магазину Укрзолото представлені всі види золотих та срібних ювелірних виробів. Прикраси розміщуються у своїх відокремлених тематичних зонах, що дає клієнтам більше зручності при виборі та консультуванні. Окрему увагу приділено унікальній зоні з трендовими прикрасами із колекції Limited Edition, яка займає центральну частину всього залу. Сучасний дизайн конструкції з нішами дозволяє виокремити прикраси лімітованої серії серед інших представлених прикрас.

У магазині вперше використано інтерактивну вітрину з рухомою конструкцією, яка обертається на 360 градусів. У ній представлені золоті прикраси з напівдорогоцінним камінням. У магазині можна знайти ексклюзивну колекцію, створену у співпраці з амбасадором бренду Тіною Кароль, широкий вибір обручок та вироби з дорогоцінним камінням.

Новий магазин став 178-м під брендом Укрзолото. Мережа працює в більше ніж 80 містах по всій Україні і продовжує розвиватися. До 24 лютого 2022 року до складу мережі Укрзолото входило 197 торгових точок. У 2022 році було відремонтовано 5 пошкоджених магазинів та відкрито 30 нових у Київській, Миколаївській, Дніпропетровській, Львівській, Одеській, Рівненській, Полтавській областях. Впроваджено послугу страхування прикрас, розроблено новий формат інтер’єру магазину.