Чт. Ноя 30th, 2023

Багатопрофільна компанія у сфері нерухомості WR Group планує відкрити п’ять торгових центрів у Дрогобичі, Трускавці та Львові протягом 2023 року, пише ucsc.org.ua.

За словами засновника компанії Петра Пуняка, WR Group зараз активно розвиває формат ТЦ у невеликих містах.

Ми розвиваємо формат торгових центрів у маленьких містах. Плануємо цього року побудувати п’ять ТЦ, у тому числі у містах з населенням 100 тис. осіб. Люди менше їздять до обласних центрів, оскільки дорогий бензин та блокпости на дорогах, тож у невеликих містах значно зріс потік відвідувачів ТЦ, — розповів Петро Пуняк.

Два ТЦ у Дрогобичі та Трускавці мають відкрити двері вже у червні 2023 року. Торговий центр Park у Дрогобичі матиме площу 11,8 тис. кв. м, серед орендарів вже є Сільпо, Jysk, Люксоптика, Master Zoo, Алло, Prostor.

Наразі вакантність торгових площ становить приблизно 20%.

У Трускавці ТЦ матиме назву Вектор, його площа становитиме 8,4 тис. кв. м (торгова — 7 тис. кв. м), серед орендарів — Сільпо, Алло, Rozetka, MOYO.

Інші три торгових центра будуть відкриті у Львові, наразі в них триває активна робота.

Відкриття за 2022 рік

Минулого року WR Group відкрила три торгові комплекси у Львові – Fabrik (26 тис. кв. м), Майдан (22 тис. кв. м) та ЛАЗ-695 (12 тис. кв. м).

Близько 60 млн доларів ми інвестували у 2022 році у три торгові центри. Якщо говорити про цей рік, у три ТЦ ми також інвестували близько 50?60 млн доларів, — зазначив Петро Пуняк.

Засновник компанії уточнив, що вони працюють з групою інвесторів та керують нерухомістю. Наступного року WR Group планує також зосередитись на відкритті невеликих ТЦ площею 3?5 тис. кв. м у маленьких містах (із населенням до 30 тис. осіб).