Чт. Чер 13th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Весною на мапі України з’явилося чимало нових спортивних магазинів та фітнес просторів – Apollo Next, Sport City, Arena, Sport Life та інші, пише RAU.

Відкриття Sport Life в ТРЦ Respublika Park

18 травня в ТРЦ Respublika Park відбудеться відкриття сучасного фітнес центру Sport Life на третьому поверсі. На відвідувачів тут очікують американські тренажери та затишна атмосфера.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Новий магазин Arena в ТРЦ Victoria Gardens

В середині квітня запрацювала нова точка мережі Arena в ТРЦ Victoria Gardens. Тут представлені різноманітні товари для активного способу життя: одяг для плавання і бігу та різноманітні спортивні товари.

Новий магазин Sport City у місті Буча

В середині квітня нова локація Sport City запрацювала в ТРЦ Avenir Plaza на першому  поверсі. В магазині асортимент підібрано для всієї родини: високоякісний спортивний одяг, взуття та аксесуари від світових брендів – Nike, Adidas, Under Armour, Puma, Asics, Columbia, Arena, Skechers, Evoids, Radder та багатьох інших.

Нагадаємо, всього мережа Sport City налічує 37 магазинів в різних містах України, також є інтернет-магазин sportcity.ua та програма лояльності для клієнтів.

Нова локація New Balance в ТРЦ ПортCity Луцьк

Наприкінці лютого відбулось відкриття мережевого брендового магазину New Balance в ТРЦ ПортCity Луцьк. Нагадаємо, New Balance являє собою компанію з широким та потужним виробництвом і є однією з найбільших спортивних компаній світу.

За місяць два нових спортивних простори Apollo Next 

Наприкінці березня у Києві відкрився спорт простір Apollo Next у ТРЦ Фестивальний за адресою проспект Червоної Калини, 43/2.

А в Борисполі з’явився перший в місті Apollo Next. Він знаходиться у ЦУМ «Київський шлях» за адресою Бориспіль, вул. Київський шлях, 14 Ж.

Нагадаємо, усього інноваційна мережа Apollo Next налічує вісім спортивних просторів, шість з яких розташовані в столиці. Компанія пропонує тренування онлайн та офлайн, марафони, групові та індивідуальні заняття з професійним тренером за промоцінами.

Intersport в новому столичному ТЦ Епіцентр

Мережа Епіцентр відкрила новий торговий центр на Троєщинському житловому масиві у Києві. Тут на другому поверсі вже працює магазин брендових спортивних товарів Intersport площею 790 кв. м.

Megasport відкрився в харківському ТРЦ Дафі

Найбільша мережа національних мультибрендових магазинів спортивного одягу, взуття та аксесуарів Megasport відкрила нову точку в харківському ТРЦ Дафі.

Нова локація Skechers в івано-франківському ТРЦ Veles Mall

З кінця березня магазин спортивного взуття, одягу та аксесуарів для всієї родини Skechers працює в івано-франківському ТРЦ Veles Mall на першому поверсі.