Сб. Дек 2nd, 2023

Чотири нові Книгарня Є, повернення Буква до Львова і новий магазин у Бучі, книжковий корнер у ЦУМ Київ, книгарня в Pinchuk Art Center та інші новини книжкового ритейлу в матеріалі RAU.

Чотири нові магазини Книгарня Є

Мережа Книгарня Є відкрила наприкінці 2022 року кілька нових магазинів. Як повідомляє ритейлер у себе на Facebook, нові торгові простори почали роботу за такими адресами:

  • Чернігів, просп. Миру, 37;
  • Полтава, вул. Соборності, 46;
  • Ужгород, просп. Свободи, 40.

Ще один новий об’єкт мережі відкрив свої двері 14 лютого 2023 року. “Коли, як не у День книгодарування оголошувати приємну книжкову новину – ми відкрилися у Чернівцях”, – повідомив один з лідерів книжкового ритейлу країни. Магазин знаходиться на вул. Ольги Кобилянської, 38. Станом на березень мережа Книгарня Є об’єднує близько 40 магазинів в 20 містах України.

Буква у Львові та Бучі

9 лютого у львівському ТРЦ Spartak відкрився новий книжковий магазин Буква. Згідно з інформацією на офіційному Facebook компанії, торговий простір знаходиться на другому поверсі торгово-розважального центру. “Любі наші книжкові гурмани! Хочемо повідомити, що наша мережа активно розширюється, і ми повернулися до Львова”, – повідомив ритейлер.

Ще одна книгарня мережі відкрилася у Бучі, на бул. Бірюкова, 2, на першому поверсі ТРЦ Avenir Plaza. Станом на березень 2023 року Буква об’єднує з 27 магазинів в 10 містах України.

Pop-Up Bookstore в ЦУМ Київ

27 лютого в столичному ЦУМ почав роботу оновлений книжковий корнер. Pop-Up Bookstore розташований на п’ятому поверсі ЦУМ. “Саме тут зібрані останні новинки та колекційні видання брендів Assouline, Taschen і teNeues, що стануть кращим подарунком до будь-якої події. Архітектура, дизайн, мистецтво, мода, музика, кіно, подорожі, їжа та багато інших тем, з якими ми хочемо ознайомити вас ближче”, – повідомив Центральний Універмаг.

Книгарня One Love Books на Бессарабській площі

Книжковий магазин One Love Books відкрили на Бессарабській площі в Києві, на другому поверсі Pinchuk Art Centre. Як повідомляє The Village, це проєкт співзасновника мережі кав?ярень One Love Coffee і закладу Wine Love Володимира Задираки. Книгарня спеціалізуватиметься на книгах про мистецтво та подарункових виданнях. Головним книжковим партнером виступив Yakaboo.

Арт-книгарня Місто у Києві

Поблизу метро «Арсенальна» на Князів Острозьких, 5/2 у Києві відкрилася арт-книгарня «Місто. Як пише Читомо, крім книжок там можна буде придбати вінілові платівки і мистецькі вироби українських майстрів. Книгарня прикрашена мозаїчним панно із зображенням визначних споруд Києва. «Ідея створити книгарню і разом з тим простір для творчих людей у мене виникла в листопаді, коли я потрапила на мозаїчний воркшоп. Те, що почалось як хобі вихідного дня, з кожним днем займало думки все більше. Так народилась ідея створити велике мозаїчне панно у самому приміщенні книгарні», — розповіла власниця книгарні Місто Діана Слонченко. Простір працює з початку березня.