Побоювання інвесторів, які пов’язані з пандемією коронавірусу COVID-19 впливають на нестабільність ситуації на фондовому ринку. Однак це не завадило криптовалютам цього тижня почати активно зростати. Так, наприклад, Bitcoin під час торгів у Сингапурі за добу зріс на 10% — до $6,5 тис, Ethereum зріс на понад 7%, а XRP — на понад 5%, повідомляє The page.

Загальна вартість ринку криптовалюти за добу зросла на $14 млрд — до $182,6 млрд. На початку березня криптовалюти також відчули на собі паніку на ринках через епідемію коронавірусу, 8 березня капіталізація ринку втратила $93,5 млрд, а Bitcoin впав на 48%.

Рішення Федеральної резервної системи США підбадьорило інвесторів, що призвело до зростання ринку криптовалют.

Голова відділу розвитку бізнесу криптобіржі Luno Віджай Айяр відмітив, що спостерігається зростання ціни біткойнів порівнюючи з іншими класами активів. Також він зазначив, що буде цікаво подивитися, як буде розвиватися ситуація, адже це перший тест біткойнів в якості актива-притулку в умовах падіння ринків.

Контекст. Рішення Федеральної резервної системи США щодо підтримання економіки в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 спонукало зростання котирувань нафти та азійських фондових індексів. ФРС планує підтримати кредитування бізнесу та придбати держоблігації майже у необмеженій кількості.