Чт. Лип 18th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

21 березня у Києві відкрився спортпростір нового покоління від Apollo Next. Це вже сьомий клуб мережі в Україні, і шостий – у Києві. Також заправцював простір у Борисполі, пише RAU.

Шостий Apollo Next відкрив свої двері у ТРЦ Фестивальний за адресою проспект Червоної Калини, 43/2.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Ці простори відомі своїм сучасним підходом до занять, адже вони пропонують тренування онлайн та офлайн, марафони, групові та індивідуальні заняття з професійним тренером за промоцінами від 499 грн. Здавалось би, бюджетна ціна. Але саме сегмент клубів – преміальний: всередині оздоблення та якість тренажерів вражає.

Троєщина – один з найбільших житлових масивів столиці, і мешканці задоволено підкреслюють, що саме чогось нового, корисного і спортивного їм у районі дуже бракувало. Серед переваг можна виділити і те, що з першого дня підписки гість безплатно отримує:

  • годину з персональним тренером;
  • біоімпендансний аналіз тіла на девайсі ACCUNIQ;
  • особистий план спортивних цілей;
  • консультацію нутриціолога.

Можна обрати різний тип підписки за потребами: лише доступ до залу та базові переваги, підписку із груповими та віртуальними тренуваннями на будь-який смак, додаткові плюси, зокрема сейф чи заморожування – і навіть підписку з co-доступом, коли ти можеш взяти у клуб із собою без жодних доплат подругу чи друга.

А головне: не треба платити одразу за цілий рік! Підписка діє чотири тижні. Тому кожен зможе легко спробувати усі переваги без переплат.

Перший Apollo Next у Борисполі

Перший у Борисполі та восьмий за рахунком спортпростір Apollo Next відкрився 21 березня. Він знаходиться у ЦУМ «Київський шлях» за адресою Бориспіль, віл. Київський шлях, 14 Ж.

У Києві вже працює шість спортивних просторів, де можна знайти усе для вдосконалення тіла та зміцнення здоров’я: тренажери, тренери з єврокваліфікацією, масажі, нутриціологи, групові заняття за найсучаснішими методиками, фітнес-марафон «-4 кг за 28 днів», новозеландський фітнес Les Mills, веселі CheatMealDay з конкурсами та піцою, TRX, HIIT, MidBody, Stretching та багато іншого.

Насправді захоплення викликає вже сам дизайн клубів: просторий, яскравий, незвичний. У залі є навіть секції для кава-брейку, «Підживинки», де можна купити високоякісні протеїни, БАДи, воду, снеки та корисні перекуси і «Потрібнички», де є все необхідне для тренування, якщо гість забув щось вдома.

Не дивно, що клуби позиціонують себе з космічною тематикою. Адже це і виглядає зараз, як майбутнє. До цього такого формату клубів в Україні просто не існувало – а тепер вони виходять за межі столиці і вже 1/4 клубів відкриті поза Києвом: у Львові та – новесенький – 027 у Борисполі, у ЦУМ «Київський шлях».

Всі переваги легко можна протестити: з першого дня підписки гість отримує безплатно консультацію нутриціолога, годину з тренером, заміри тіла на ACCUNIQ та план спортивних цілей!

До речі, Apollo Next – єдині клуби України, які навчають тренерів за єврокваліфікацією і пропонують роботу одразу після навчання.