Чт. Ноя 30th, 2023

21 жовтня центральноукраїнська мережа Файно Маркет відкрила перший магазин на Одещині, який став 170-м у компанії Вересень плюс.

Як повідомила RAU пресслужба компанії, площа нового магазину становить 302 кв. м. Це дозволило зручно розмістити гарячий відділ для приготування свіжих смачних страв, усі необхідні прилади, полиці для товарів й, що найважливіше, зробити магазин комфортним для покупців.

«Це новий регіон й зустріли нас дуже тепло. На святкове відкриття прийшло багато людей, які збиралися у черги. Приємно, що на нас так сильно чекали у Любашівці. Сподіваємося на подальше добросусідство та підтримку наших ініціатив», – повідомляють у мережі.

Перший на Одещині: новий Файно Маркет відкрився в поселенні Любашівка

Покупців пригощали свіжоспеченим хлібом з власної пекарні, широким асортиментом грилю та піци, запашною та якісною свіжозмеленою кавою з бургерами власного виробництва та подарунками – пакунки з товарами власних торгових марок.

Протягом свята-відкриття дітвору розважали казкові герої та ростові ляльки. Файні аніматори веселили найменших покупців конкурсами та іграми, мильними бульбашками, радісною музикою та танцями. Гарний настрій надовго забезпечили всім!

За добросусідською традицією, охочі могли оформити картки лояльності від Файно Маркет: бонусну чи пенсійну. Вони дають змогу сусідам накопичувати бонуси, або заощаджувати 10% на покупках.

Нагадаємо, що роздрібна мережа магазинів біля дому Файно Маркет, яку розвиває компанія ТОВ «Вересень плюс», входить у топ-10 ритейлерів за кількістю точок та займає другу сходинку за темпами відкриттів у першому півріччі 2023р.

Новий магазин знаходиться за адресою поселення Любашівка, вул. Софіївська, 118.