Сб. Дек 2nd, 2023

Під Луцьком відкрився преміальний гастромаркет Forta – новий бренд харківського продуктового ритейлера Чудо Маркет. Як виглядає супермаркет в новому торговому центрі Baobab та в чому його унікальність в матеріалі RAU.

Відкриття ТЦ Baobab відбулося 30 березня в с.Рованці, що знаходиться вздовж об’їзної траси Луцьк-Львів. Якірним орендарем нового волинського об’єкта комерційної нерухомості став супермаркет Forta. Крім нього, на площі 1470 кв. м розмістилися аптека Здорова родина, зоомагазин Зоородина, магазин техніки iGood, бутик нішевої парфумерії Sillage і піцерія Фелічіта. Унікальною особливістю фасаду комплексу став декор у вигляді двох дерев. “Більшість магазинів у комплексі – локальні оператори, але при цьому оформлені досить цікаво. Таке відчуття, що над ними працювала та сама студія дизайну. Але найцікавішим елементом даного комплексу був саме ексклюзивний «продуктовий якір»”, – поділився враженнями про об’єкт співзасновник компанії з управління комерційною нерухомістю Retаil.Pro Артем Ретін (фото: Артем Ретін).

За словами експерта, для більшості відвідувачів гастромаркет Forta – це якась нова мережа, з великою ймовірністю, новий формат когось із місцевих гравців. Для тих, хто вдався у питання глибше, вже давно не секрет, що це суббренд одного з лідерів харківського ритейлу – мережі супермаркетів Чудо Маркет. “Причому цей формат явно претендує на певну преміальність, на відміну від вже існуючої мережі”, – вважає він.

На офіційних ресурсах Чудо Маркет про Forta не згадують, проте можна прочитати про його позиціонування на офіційних ресурсах самого супермаркету. Його представляють, як “сучасний гастромаркет європейського рівня з крафтовими товарами з різних куточків світу, готовими стравами для всієї родини від шеф-кухаря, місцем ділових зустрічей і новим гастрономічним враженням навіть для самих вибагливих”.

Асортимент магазину включає як традиційний продуктовий кошик, так і готові страви. На території магазину знайшлося місце також для невеликого кафе із зоною посадки.

Офіційний чат-бот Forta у Viber і Telegram дає можливість отримати віртуальну картку лояльності супермаркету, дізнаватися про акції, дегустації та розіграші, отримувати персональні пропозиції, а також зворотний зв’язок на звернення. Крім того, ритейлер продовжує запрошувати працівників на відкриті вакансії.

Ще фото з нового об’єкту у Волинській області – нижче.