Вс. Окт 1st, 2023

Онлайн-хімчистка MINK від Fozzy Group повноцінно запрацювала у Києві після тестового режиму. Назва означає “МІНімум Клопотів”, адже онлайн-хімчистка дозволяє не їздити в пункти прийому речей, пише Sostav.ua.

Як повідомили RAU у пресслужбі компанії, MINK є частиною Fozzy Group, проєкт почав роботу у тестовому форматі у грудні 2021-го року для працівників групи. Хімчистка була повністю готова до запуску вже у лютому цього року, проте через початок повномасштабної війни, старт проєкту було відкладено. Віднедавна MINK запрацював і для всіх клієнтів у Києві. З передмістя Києва та інших міст можна надіслати речі через Нова пошта.

«Зазвичай люди йдуть у хімчистку лише в екстрених випадках, коли залишається остання надія врятувати річ. Тому ми не хотіли запускати ще одну офлайн хімчистку, куди доведеться їхати, везти речі, де їх будуть розвертати і доведеться почуватися ніяково через кожну пляму. Ми пішли іншим шляхом, щоб для клієнта було мінімум клопотів та максимум турботи”, — розповідає керівниця проєкту Юля Крилова.