Нд. Кві 14th, 2024

ТРЦ ДАФІ у Харкові готується до довгоочікуваного відкриття магазину демократичного польського бренду Sinsay.

Про це УРТЦ ексклюзивно розповіли у пресслужбі торговельного центру.

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Повноформатний магазин, площею понад 1300 квадратних метрів, буде розташовано в фешн-галереї другого поверху ТРЦ. Відкриття, до якого бренд готує багато сюрпризів, заплановано на квітень 2024 року. Відвідувачам буде представлено весняно-літню колекцію одягу для дівчат та молодих людей, чоловіків та жінок, а також товарів для немовлят, дітей та товарів для дому.

Для нас є знаковим, що першим торговельним майданчиком в Харкові, куди повернувся бренд LPP, став саме ТРЦ ДАФІ. Це свідчить, що компанія вірить у перспективи для бізнесу як в Харкові в цілому, так і на Салтівці, де розташований наш ТРЦ. Попри реалії життя прифронтового міста, наші відвідувачі йдуть до нас за атмосферою миру та спокою, хочуть задовольнити свої потреби та хоч на деякий час позбутися стресу. Ми пишаємось тим, що бренд Sinsay допомагає нам відгукнутися на цю потребу та буде тішити харків‘ян своїми яскравими колекціями, – коментує генеральний директор мережі торгово-розважальних центрів Дафі, Ігор Скляренко.

Довідка

 

ТРЦ ДАФІ у Харкові стабільно працює, щоденно відкриваючи для своїх відвідувачів три поверхи fashion-галерей, а також продуктовий гіпермаркет, фудкорт та зону розваг. Серед брендів, які представлені в ТРЦ – Fozzy, Roshen, Jysk, PROSTOR, EVA, Master Zoo, Arber, Кleo, Золота Королева, УКРЗОЛОТО, Золотий Вік, BROCARD, Colin’s, COMFY, Rozetka, Люксоптика, Ябко, LIPAR та інші.

 

Найбільший польській фешн-ритейлер LPP Group, реагуючи на несправедливу війну, розв‘язану російським агресором, вийшов з ринку рф, зачинивши всі магазини Sinsay, Reserved, Cropp, House та Mohito. Водночас компанія активно допомагає українцям: в перші найгостріші місяці війни біженцям було надано понад 40 тис. пар взуття та одягу.