Сб. Дек 9th, 2023

Книгарня-кав’ярня RID з сандвічами, 11 нових магазинів Книгарня Є, незабаром відкриття Плекай з новими та вживаними книгами, readellion відкриває перший офлайн-простір та інші новини книжного ритейлу в матеріалі RAU.

11 нових магазинів Книгарня Є

Мережа Книгарня Є за п’ять місяців (червень-жовтень) відкрила 11 нових книгарень у різних куточках України. Тим самим розширила свою читацьку аудиторію. Як повідомляє ритейлер у себе на сторінці Facebook, нові торгові простори почали свою роботу за такими адресами:

 1. Київ, вул. Степана Бандери, 16 Б.
 2. Київ, вул. Велика Житомирська, 6/11.
 3. Київ, вул. Межигірська, 56.
 4. Київ, вул. Єлизавети Чавдар, 13.
 5. Київ, Оболонський проспект, 51 В.
 6. Хмельницький, вул. Володимирська, 49.
 7. Хмельницький, вул. Зарічанська 3/3.
 8. Калуш, площа Героїв, 28.
 9. Мукачево, вул. Успенська, 4.
 10. Біла Церква, площа Торгова 1/13.
 11. Черкаси, бульвар Шевченка 207/3.

Також незабаром в планах Книгарня Є готується одночасне відкриття восьми книгарень в Одесі, Києві, Чернівцях та Івано-Франківську.

Книгарня-кав’ярня RID у Києві

16 вересня в Києві за адресою Хрещатик, 7/11 відкрилася книгарня RID. Про це написали на сторінці в Instagram. Засновником проєкту є Ігор Дідковський, екс-директор Мистецького Арсеналу. Крім основного призначення як книгарні, тут можна насолодитися кавовими напоями, чаєм, різноманітними десертами та сандвічами. Також в книгарні проводитимуть різні заходи: творчі зустрічі, вечори поезії, музики тощо. А ще за гарної погоди відвідувачі можуть вибрати місце на терасі зі столиками та надихатися видом на центр столиці.

Офлайн-книгарня readellion в Києві

Наприкінці серпня онлайн-книгарня readellion відкрила фізичний простір в Києві за адресою Вознесенський узвіз, 23. Як пише Читомо, це все для того, щоб відкритість, яка є в онлайні, була перенесена в офлайн. В книгарні представлені різноманітні добірки журналів, книг та зінів з України та світу. Ви можете ознайомитись з повним асортиментом на сайті, а потім в книгарні фінально прийняти рішення або просто поспілкуватися і придбати щось за порадою консультанта.

Книгарня Плекай з новими та вживаними книгами

В жовтні команда booklion в Києві на Подолі планує відкрити нову книгарню – Плекай. Знаходитиметься простір за адресою вул. Спаська 22. Тут продаватимуть нові, вживані та рідкісні книги. В Плекай будуть приймати книжки від читачів та давати їм нове життя – реставрувати за необхідністю. «А ще це все про екологічність і усвідомлене споживання. І це теж дуже особлива для нас тема», – каже засновниця проєкту Катерина Іванова в дописі на сторінці Instagram.

Ще одна особливість цього простору – бар українського крафтового пива, але поки на це лише натякнула власниця.

Книгарня Readeat в Києві

1 вересня відкрилася книгарня Readeat в Києві за адресою Антоновича, 50. Як повідомляє The Village, це проєкт від засновника Concert.ua – Дмитра Феліксова. Тут можна і подивитися книжки, і випити каву, і поїсти сандвічів. В планах у засновника за рік відкрити ще п’ять магазинів.