Сб. Апр 13th, 2024

Мережа смачного безпечного стритфуду Dоner Маркет, яку розвиває компанія МХП спільно з партнерами, налічує вже 150 закладів. Ювілейний відкрився у Запоріжжі.

Dоner Маркети – це місце, де гості завжди можуть скуштувати шаурму та донери, а також нагетси, сирні палички, картоплю фрі та інші страви. Перша точка бренду була відкрита в Києві у вересні 2020 року. Зараз заклади мережі працюють у різних населених пунктах 20-ти областей України.  

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

У кожному Dоner Маркеті панують три основних принципи: єдиний смак, технологічність та безпека й контроль. Для приготування страв використовуються продукти тільки від перевірених постачальників. Наприклад, шаурма й донери готуються з курятини «Наша Ряба» та яловичини Skott Smeat. 

«Мережа Dоner Mаркет, яку ми розвиваємо з партнерами, стає синонімом якісно нового, смачного українського стритфуду. Популярність такого формату страв загалом зростає за рахунок зручності та швидкості та споживання. А секрет успіху нашої мережі полягає ще й у дотриманні всіх вимог якості та безпечності, а також відповідальному підході до сервісу. Розвиток мережі Dоner Mаркетів у тісній взаємодії з партнерами дозволяє нам не тільки створювати комфортні заклади харчування для українців, а ще й нарощувати кількість відповідального бізнесу, який працює прозоро, сплачує податки й таким чином підтримує економіку України», – зазначає Дмитро Озеран, керівник управління по роботі з франчайзі компанії МХП. 

Заклади Dоner Маркет бувають різних форматів: корнери в торгово-розважальних центрах, окремі заклади більших і менших розмірів, Dоner-кафе. Для роботи на подіях з великою кількістю людей є мобільна точка Dоner Трак. Над таким різноманіттям МХП з партнерами працюють для того, щоб споживач завжди міг знайти заклад мережі й смачно та безпечно поїсти.

«Основна перевага Dоner Mаркетів полягає в тому, що це доступні й зручні місця для споживачів. У своїх закладах ми пропонуємо українцям якісний продукт і належний рівень обслуговування. І МХП дуже допомагає нам у цьому напрямі. Наприклад, коли ми відкриваємо кожен новий Dоner Mаркет, фахівці з МХП активно долучаються та разом з нами розробляють проєкт з нуля і до точки, яка готова приймати гостей. А після відкриття в кожному закладі відбуваються регулярні аудити. Така співпраця допомагає нам робити Dоner Mаркети, які подобаються споживачам», – говорить Олександр Новіков, партнер МХП із Запоріжжя.

Довідка 

МХП – міжнародна компанія у сфері агро та харчових технологій. Нині перебуває на етапі трансформації в кулінарну компанію. Одним із напрямів цієї трансформації є розвиток у сегментах HoReCa та ритейлу. Станом на червень 2023 року МХП розвиває понад 1500 торгових точок різного спрямування. Крім закладів безпечного стритфуду Dоner Маркет, це мережа магазинів кулінарних ідей «М?ясомаркет», магазини «Їжа Свіжа», «Наша Ряба», «Українське курча».