Пт. Дек 1st, 2023

5 липня у одеському ТРЦ Riviera Shopping City відбулося довгоочікуване відкриття Reserved. Відновлення роботи цього магазину є першим кроком до відновлення роботи польської групи LPP у торговельному центрі.

Про це УРТЦ дізналась з ексклюзивного пресрелізу компанії.

Магазини Sinsay, Cropp та House наразі проходять реконструкцію і відкриються вже у найближчому майбутньому. Завдяки цим змінам мережа LPP знову буде повноцінно функціонувати в ТРЦ Riviera Shopping City.

Приємно повідомляти про все більше відкритих магазинів в торгових галереях, поступове повернення міжнародних брендів, збільшення кількості відвідувачів. Наразі вже функціонує понад 70% фактичної орендної площі. Далі буде… Тому запрошуємо до нас за якісним одягом, взуттям та всім тим, що робить ваше життя комфортнішим. Яскравий шопінг та гарні враження — гарантуємо, — зазначили у пресслужбі.

У Riviera наголосили, що зараз у Reserved знижки до 50% майже на весь асортимент та запросили завітати і до магазинів українських брендів.

Довідка

ТРЦ Riviera Shopping City — один із найбільших ТРЦ на півдні України. Загальна площа – 81 074,4 м2; орендна площа — 62 146 м2. Девелопер — Argo Real Estate Opportunities Fund.