Сб. Апр 13th, 2024

Останні півтора року стали надзвичайно важкими для українського ритейлу – повномасштабне вторгнення росії принесло руйнування, величезні збитки, а також привело до закриття багатьох магазинів і торгових точок.

Мультибрендовий ритейлер товарів для спорту та активного відпочинку Sport City не став виключенням. Проте, попри війну, компанія вистояла. Більше того, продовжує розвивати мережу магазинів в Україні, пише RAU.

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Так, у першому півріччі 2023 року Sport City відкрив шість нових та один відновлений магазин спортивного одягу та взуття. Загальна площа відкритих магазинів склала 3500 кв. м. Кількість нових робочих місць – 80.

Зокрема, компанія відкрила два нових магазини у Києві (ТРЦ Aladdin і River Mall) і по одному у Вінниці (ТРЦ Sky Park), Хмельницькому (ТРЦ Оазис), Тернополі (ТРЦ Подоляни) та Одесі (ТРЦ Riviera). Крім того, ритейлер відновив роботу магазину у Харкові в ТРЦ Французький бульвар.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення росії мережа поповнилася дев’ятьма магазинами. У 2022 році були також відкриті новий магазин у ТРЦ Гермес у Білій Церкві та окремий магазин у Кам’янець-Подільську.

Водночас сім магазинів групи нині залишаються на окупованих територіях на півдні України. Також поки не працюють магазини у Херсоні, Миколаєві та Краматорську.

«Після повномасштабного вторгнення росії фактично було втрачено 12 магазинів Sport City. Близько 3500 кв. м торгових площ наразі окуповані або зруйновані росіянами. За попередніми розрахунками сума збитків, яких зазнала мережа, досягає майже 120 млн грн», – повідомив Олександр Мисонець, операційний директор мережі Sport City.

Проте, не дивлячись на втрати, мережа Sport City продовжує розвиватись. Так, до кінця 2023 року ритейлер запланував відкриття нового магазину у ТРЦ Велес в Івано-Франківську та окремих магазинів у Лубнах та Павлограді. Крім того, відновлять свою роботу магазини у Миколаєві (ТРЦ СітіЦентр). Загальна площа відкритих магазинів складе близько 2300 кв. м.

«Наше вміння швидко і рішуче діяти, приймати нестандартні рішення, а також такі вжиті нами заходи, як зміна логістики, перенесення складів, відкриття нових локацій, посилення маркетингових зусиль та впровадження нових стратегій сприяли збереженню та росту мережі Sport City навіть у воєнний період. Ми залишаємось віддані нашому бізнесу та країні і пишаємось тим, що можемо приносити користь нашій економіці, допомагати співвітчизникам у складний час та працювати заради перемоги України», – зазначив Олександр Мисонець.

Довідка

Sport City входить до топ-7 ритейлерів України на ринку товарів для спорту й активного відпочинку та топ-3 національних мереж спортивних магазинів одягу та взуття.

Станом на липень 2023 року мережа налічує 31 магазин, в яких представлені понад 20 брендів спортивного одягу та взуття. В мережі працює близько 300 співробітників. Більше інформації про мережу: https://sportcity.ua/ua