Сб. Кві 20th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

100 гривень з кожного смартфона — на протези травмованим війною українцям

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

АЛЛО оголосила про партнерство з медичним центром Superhumans та розпочала благодійну програму «Маленькі кроки до великого руху», ціль якої — акумулювати 15 мільйонів гривень і профінансувати протезування та реабілітацію для 8 українців, що отримали важкі поранення під час російської агресії. АЛЛО розпочала однойменну благодійну акцію, упродовж якої спрямовуватиме по 100 гривень з кожного проданого смартфона в мережі магазинів АЛЛО, на сайті та у мобільному застосунку на протезування і реабілітацію в Superhumans Center. На вартості смартфонів для покупців благодійна акція не позначиться.

SOVA спільно з “Повернись Живим” збирають кошти на розмінування країни

З нагоди Дня народження бренду, у період з 12 червня до 12 липня, ювелірний дім SOVA перераховує фонду «Повернись живим» частину коштів з продажу прикрас, аби забезпечити дві саперні групи Сил підтримки ЗСУ.

«Хто перший» оголосив благодійну мету заходу: маленькі супергерої збирають 600 000 на ендопротез для Василя

Вже 17-18 червня в ТРЦ «Respublika Park» відбудеться перше в Україні спортивно-розважальне змагання «Хто перший». «Хто перший» — благодійний проєкт, створений командою Run Ukraine для того, щоб популяризувати активний спосіб життя серед дітей та мотивувати юних спортсменів до нових звершень, цілей. Нині «Хто перший» сумісно із Благодійним фондом «Запорука» допомагає збирати кошти для Василя, якому необхідно придбати ендопротез.

1,8 мільйона гривень на допомогу тваринам: результати акції “Лапка турботи”

Мережа зоомаркетів MasterZoo та UAnimals за підтримки Visa оголосили результати благодійного проєкту “Лапка турботи”. Акція тривала з 21 лютого по 21 квітня, за які спільними зусиллями було зібрано 1 830 560 гривень для тваринок, що потребують опіки. Усі зібрані кошти перераховані до фонду UAnimals, який надалі закуповуватиме ветеринарні препарати, а також оплачуватиме лікування, стерилізацію та вакцинацію тварин, постраждалих від війни.

Датагруп-Volia виділила більше 1 мільйона гривень на допомогу херсонцям

Компанії «Датагруп» та Volia виділили 1,1 мільйона гривень з резервного фонду для допомоги постраждалим від техногенної катастрофи на Херсонщині. Допомога направлена до Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Херсонській області. На ці кошти у найвідомішому маркетплейсі країни були закуплені насоси для відкачки води й інше обладнання та предмети першої необхідності, що допоможуть постраждалим вистояти у цих важких умовах.

Питна вода для українців

PJSC Carlsberg Ukraine продовжує виробляти воду для гуманітарних потреб. Протягом останнього тижня компанія передає питну воду для мешканців Півдня України, які зіштовхнулися з її браком після трагедії на Каховській ГЕС. Близько 200 тисяч літрів води уже доставлено у співпраці з «Українським продовольчим фондом» та Київським міським благодійним фондом «Фудбенк». Carlsberg Ukraine виробляє воду з березня 2022 року виключно на гуманітарні потреби. За цей час доставлено понад 4 мільйони літрів питної води.

Програму вдячності” для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни та допомога українцям

Команда METRO Україна запустила “Програму вдячності” для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Кожен учасник програми отримує знижки на товари в METRO. Учасники програми отримають 7% знижки на товари власних марок METRO та 3% знижки на обраний асортимент товарів, крім винятків, зазначених у правилах. METRO надала допомогу на суму понад 45 млн грн. Товарні запаси тимчасово зачинених торговельних центрів у Маріуполі та Миколаєві передали на потреби армії та місцевих громад. Крім цього, в серпні 2022 року METRO Україна долучилась до програми “Безпечна школа”, у межах якої передали товари з асортименту своїх торговельних центрів для облаштування 20 шкільних укриттів у різних регіонах України.

До Івано-Франківської дитячої лікарні прямує апарат УЗД для «поспішайок»

До Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні прямує апарат УЗД для «поспішайок». 275 000 грн на придбання апарату зібрали в рамках проєкту «Дякую тобі, мамо!», що стартував в День матері 14 травня і символічно завершився 31 травня напередодні Міжнародного дня захисту дітей. «Дякую тобі, мамо!» – ініціатива лінії магазинів EVA, благодійними партнерами якої виступили БО БФ «КОЛО» та фандрайзингова платформа dobro.ua.

COMFY відправила допомогу до Херсонщини

COMFY відправила три вантажівки побутової техніки для облаштування тимчасового житла для постраждалих на Херсонщині. 100 комплектів з холодильника, пральної машини, мікрохвильовки та чайника, а також генератори на загальну суму у 3 млн гривень. Від початку повномасштабного вторгнення загальна сума, яку COMFY передала на підтримку армії та волонтерам перевищила 110 млн гривень.