Ср. Дек 6th, 2023

М’ясо, яйця та молочні продукти — головні фаворити українців. Про це свідчить аналітика купівельних вподобань VARUS. В мережі проаналізували, які продукти найчастіше купували в супермаркетах VARUS за останні 6 місяців. Результати об’єднали в підбірки, залежно від формату покупки — онлайн, офлайн, з доставкою чи самовивозом. 

Безпосередньо у фізичних супермаркетах найпопулярнішою категорією є молочні продукти та яйця. Також в офлайн магазинах VARUS клієнти часто купують м’ясну гастрономію, алкогольні напої, свіжі овочі та фрукти. Цікаво, що онлайн-покупці також найчастіше замовляють молочні продукти та яйця. Разом із тим, у цій категорії популярністю користуються тютюнові вироби та алкогольні напої. Наступні товари в рейтингу онлайн замовлень за кількістю — свіжі овочі, безалкогольні напої, м’ясо та сири. 

Бачимо, що все більше клієнтів вже протестували та оцінили переваги, зручність та швидкість онлайн-замовлень на сайті varus.ua. До прикладу, середня вага покупок, які клієнт виносить із супермаркету самостійно дорівнює 6,38 кг. Онлайн-замовлення в середньому важить у 4,2 рази більше — 26,5 кг. Погодьтесь, дуже зручно, коли вам привозять все необхідне під двері дому і не потрібно нести важкі пакети самостійно. Користувачі онлайн-покупок мають унікальну можливість обирати з широкого асортименту товарів, не виходячи із дому.

Під час замовлення планової доставки українці найчастіше віддають перевагу курячому філе та яйцям. Також у ТОП-5 популярних товарів увійшли банани, ріпчаста цибуля та свиняча лопатка. 

Схожий перелік продуктів для себе складають і користувачі швидкої доставки. ТОП-3 популярних товарів в цій категорії — філе курки, банани та яйця. А от наступні позиції в переліку відрізняються: у ТОП швидкої доставки також потрапили пиво, тютюнові вироби, огірки, курячі гомілки і стегна, свиняча лопатка та ріпчаста цибуля. 

У категорії самовивозу перелік найпопулярніших товарів очолює сир. Шанувальники цього формату також часто додають до списку покупок куряче філе. А ще — ігристе вино, молоко, батончики “Snickers”, горілку та розчинну каву. Не забувають клієнти VARUS і про домашніх улюбленців: у ТОП-10 покупок також входять консерви для котів. 

Наразі головним завданням команди, яка займається еком напрямом та онлайн-магазином VARUS.UA, є вибудовування нової зрозумілої комунікації для нових користувачів та лінії довіри. Тому ми і надалі будемо інвестувати в розвиток та вдосконалення онлайн-магазину, щоб задовольнити потреби різних груп наших клієнтів”, — говорить Олег Спірін, директор департаменту e-commerce VARUS.

Майбутнє розвитку ритейл мереж полягає у взаємодії та доповненні онлайн та офлайн форматів. Кожен клієнт має свої унікальні потреби та вподобання. Тому команда VARUS добре розуміє важливість обох форматів та працює над тим, щоб надати найкращий користувацький досвід від покупок як в онлайн, так і офлайн середовищі.

Довідка

VARUS – національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового ритейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість – 103 супермаркети у різних містах України. 

Мережа VARUS працює в кількох форматах: класичні супермаркети, магазини to go і сервіс усвідомлених покупок varus.ua.