Чт. Ноя 30th, 2023
Нові магазини

У квітні відкрилося два магазини мережі «Наш Край».  Так, 12 квітня 2023 року на вулиці Великі Фільварки, 35б, у Бродах (Львівська область) відбулося відкриття нового торгового закладу. Магазин «Наш Край» розташований на площі 110 квадратних метрів і має дві каси для зручності покупців.

Другий магазин відкрився 26 квітня у Клевані  (Рівненська область) на вул.Козацька, 10а. Торговий зал має площу 235 квадратних метрів. У супермаркеті  представлений повний цикл виробництва.  Охочі можуть взяти каву та перекус в зоні Food to Go, придбати готові страви у кулінарії, обрати свіже м’ясо. Також «Наш Край» пропонує власну випічка та навіть піца. Три каси дозволяють уникнути зайвих черг  та скоротити час обслуговування.

В обох магазинах представлені як українські, так і закордонні бренди, в тому числі власної торговельної марки з високою якістю продукції.

Історія партнерства

Наприкінці березня в Ірпені у районі, який постраждав від бойових дій відкрився новий магазин SPAR. Наразі навіть на фасаді видно сліди від уламків. Ризикнув розпочати бізнес – підприємець з Сумщини Григорій Младенець. У місті Дружба, за пів години від кордону з ворогом він мав супермаркет «Наш Край», який до речі досі працює, попри те, що там залишилося мало цивільних. Саме тому Григорій знав, що продуктовий магазин — це хороша інвестиція. До того ж зараз важливо не лише продовжувати боротьбу, а й відновлювати Україну, підтримувати економіку, створювати нові робочі місця та забезпечувати людей необхідними, якісними продуктами. Тому відкрив супермаркет у деокупованому, українському Ірпені. 

Коротка історія відкриття SPAR у ролику: 

Підтримка ЗСУ

У 2022 році мережі супермаркетів «Наш Край» та SPAR розпочали ініціативу «Гривня для ЗСУ». Гостям магазинів пропонують додати будь-яку суму до свого чека на допомогу захисникам та захисницям. Усі кошти йдуть на укомплектування медичних аптечок, які безкоштовно передають ЗСУ.

Протягом квітня було зібрано 116 679 грн. За весь період  – понад 1,3 мільйони гривень. Ініціатива триває.

Ексклюзив у мережах

Лише у мережах супермаркетів «Наш Край» та SPAR, ексклюзивно з’явилися чипси литовського виробника CHAZZ

В лінійці чимало оригінальних смаків, серед яких – український борщ. Усі ж прибутки з продажу цього товару виробник передає до організації Vsi “Iki pergales”, яка допомагає українським військовим.