Чт. Ноя 30th, 2023

Новий Епіцентр у Бучі, перший Kochut Interiors у Львові, вихід Текстиль-Контакт в ЄС, потенційний вихід Leroy Merlin з України та інші новини ритейлерів, які продають товари для дому та затишку в матеріалі RAU.

Епіцентр побудує в Бучі новий сучасний ТРЦ

Новий двоповерховий Епіцентр з торговою площею понад 60 000 кв. м буде побудований замість ТЦ, який був зруйнований під час окупації міста. Загальна площа торговельного центру становитиме близько 100 000 кв. м, що в понад п’ять разів більше за знищений ТЦ. Компанія вже проводить підготовку до спорудження нового об’єкту: завершила демонтаж конструкцій зруйнованого Епіцентр та вийшла на фінальну стадію розробки архітектурного проєкту.

Окрім відділів, пов’язаних з будівництвом та облаштуванням осель, в цьому проєкті будуть реалізовані всі найсучасніші торгові концепти компанії. В тому числі продуктовий магазин Food Market, Аптека 100+, косметично-парфумерний бутік Mon Cheri, Садовий центр, дитячий магазин Epic, Intersport та інші. При цьому ТРЦ в Бучі буде реалізований в новому для компанії концепті, коли частина торгових площ буде здана в оренду відомим українським та міжнародним операторам роздрібної торгівлі, розваг та громадського харчування.

Епіцентр та Kingspan готують заявки за програмою інвестнянь на $370 млн

Стало відомо, що офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, відповідно до закону про «інвестнянi», підписав меморандуми з підготовки заявок щодо інвестпроєктів з Епіцентр К на $150 млн і Kingspan на $220 млн. За словами CEO Епіцентр Петра Михайлишина, до війни в Україні компанія інвестувала у свій розвиток щонайменше $500 млн на рік, а вже під час війни побудувала два торгових центри. На найближчі три роки є у планах проєкти на $2 млрд. Водночас він зазначив, що за наявності доступу до кредитних ресурсів та можливості у вітчизняній промисловості виробляти достатню кількість бетону та металоконструкцій, Епіцентр зможе здійснити ці плани.

Ірландський виробник теплоізоляційних енергоефективних технологій Kingspan має намір створити в Україні кампус будівельних технологій. Старт будівництва заплановано на 2024 рік, період реалізації проєкту – близько п’яти років.

Мережа магазинів Leroy Merlin може піти з українського ринку – ЗМІ

Із початку повномасштабного вторгнення росії французька мережа Leroy Merlin закрила чотири із шести своїх супермаркетів в Україні – на Кільцевій дорозі, Броварському проспекті, в ТРЦ Retroville та в Одесі в ТЦ Riviera. Продовжують працювали лише магазини по вул. Полярній та Саперно-Слобідській у Києві, – повідомляє NV Бізнес.

Зазначається, що мережа може повністю піти з України, як це раніше зробили німецькі конкуренти OBI та Praktiker. Компанія Leroy Merlin відмовилася відновлювати зруйнований через російський обстріл магазин у ТРЦ Retroville, замість нього там з‘явиться DIY-супермаркет Oldi. Відкриття магазину заплановано на травень.

Kochut. Woodworks відкриє шоу-рум у Львові

Перший львівський шоу-рум мережі відкриється у березні 2023 року і носитиме назву Kochut Interiors. “Ви знаєте, що ми вже маємо два спільних міжнародних шоу-руми з Kochut Jewelry в Америці та Німеччині, а також один у Києві. Але шоу-рум у Львові – особливий для нас, адже там будуть представлені лише меблі та декор Kochut Interiors”, – розповіли в соцмережах мережі.

Торговельний об’єкт площею 220 кв. м почне роботу в ТЦ Три слони на вул. Яворівська 22, який спеціалізується на меблях та інтер’єрі. Крім традиційної для ритейлера лінійки меблів, в шоу-румі представлять першу лінійку м’яких меблів. Також в асортименті можна буде зустріти столи різного типу, шафи, тумби, комоди та ліжка.

Текстиль-Контакт відкрили представництво в Литві та запускають свій перший в ЄС інтернет-магазин

Про це у себе в Facebook розповів власник Текстиль-Контакт Олександр Соколовський. Компанію «Текстиль-Контакт Литва», розташовану у Вільнюсі, очолила Ольга Козюра. Компанія планує відкрити склад із готовою продукцією для дрібно-оптових продажів і запускає навесні інтернет-магазин, розрахований, у першу чергу, на B2B-продажі. “Основні категорії – це звичайно ж текстиль, домашній текстиль (українського виробництва, виготовлений на текстильних та швейних підприємствах «ТК-Домашній текстиль»), готовий декор та штори (виробництва нашої нової фабрики «ТК-Декор & Factory»), дитячий текстиль та трикотажні вироби (трикотажна фабрика «Роза»), швейні нитки ТМ Барва (виробництва бориспільської фабрики «ТК-Фурнітура») та багато іншого нашого власного виробництва та наших партнерів”, – розповів він.

Основні напрямки – це прийом замовлень від великих європейських ритейлерів для категорії текстильні вироби під брендами Текстиль-Контакт та private label, замовлення з пошиття корпоративного одягу та уніформи на потужностях в Україні, продаж готової продукції з асортименту Текстиль-Контакт.

IKEA відкриє дев’ятиповерховий комплекс у новій концепції Urban Mall

Новий торговельний центр IKEA відкриється навесні 2023 року в Сан-Франциско. Як повідомляє УРТЦ, це буде меблевий магазин з торговельним центром, pop-up магазинами, веганськими ресторанами та місцями для зустрічей. Подібна концепція була реалізована минулого року в Лондоні. «Ми з нетерпінням чекаємо відкриття IKEA San Francisco наприкінці весни 2023 року. Ми впевнені, що зможемо задовольнити потреби жителів Сан-Франциско, охопити більше покупців і зробити IKEA більш доступною», — прокоментували в компанії.

Загальна площа комплексу складатиме 23 225 кв. м, площа магазина IKEA – 6500 кв. м. Спочатку його планували відкрити у 2021 році, але будівництво об’єкта затримали через значну кількість робіт з реконструкції будівлі. Компанія придбала будівлю ТРЦ 6?6 Mall, який раніше знаходився за цією адресою, за $198 млн.