НАЗК внесло компанію Metro Cash & Carry до переліку міжнародних спонсорів війни

НАЗК внесло компанію Metro Cash & Carry до переліку міжнародних спонсорів війни. Про це держорган повідомляє на своїй офіційній сторінці в Телеграм.

Таке рішення було ухвалено через продовження діяльності компанії в росії, пише The page.

«Окрім того, що компанія й далі сплачує податки, у такий спосіб підтримуючи військову машину рф, керівництво компанії напряму займається транспортуванням російського газу до Центральної та Східної Європи, поки весь цивілізований світ відмовляється від енергоресурсів держави-терориста. Metro також не відмовилася приймати оплату картками «Мір» Сбербанку й реалізує нові проєкти у росії», — пишуть правоохоронці.

Також компанія була помічена в торгівлі «кувалдами Вагнера» у своїй мережі у рф.

Нагадаємо, що 23 лютого НАЗК вніс «Ашан» до переліку міжнародних спонсорів війни. Підставою для внесення до переліку стало те, що компанія відмовилася від бойкоту держави-терориста й не закрила свій бізнес у рф.

Схожі матеріали

Як запускали "Аврору"? Тарас Панасенко показав фото перших днів мультимаркету
15 років тому відкрився перший магазин мережі "Аврора". На честь...
Читати далі
Кінець монополії китайських гігантів? Як Sinsay планує потіснити Shein та Temu
Польська група fashion-брендів LPP переходить до нового етапу у своїй стратегії електронної...
Читати далі
Obriy ТатарівObriy Татарів
Ритейл-парк "Obriy Татарів" відкрився в Івано-Франківській області — хто орендарі?
В селищі Татарів на Івано-Франківщині відкрито ритейл-парк Obriy Татарів, повідомляє...
Читати далі