Ср. Дек 6th, 2023

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло у перелік міжнародних спонсорів війни французьку косметичну корпорацію Yves Rocher, пише ucsc.org.ua.

Підставою для потрапляння в список стало те, що одна з найвідоміших західних компаній відмовилася бойкотувати росію та припинити свою діяльність там після початку повномасштабної війни.

Наразі бренд Yves Rocher присутній на 5 континентах, у 80 країнах світу і має приблизно 4 тисячі торговельний точок.

До російського бюджету у 2022 році російський філіал компанії “Ив Роше Восток” заплатила податків на суму близько 6 млн доларів США, тим самим профінансувавши вбивства українців руками окупантів, — зазначають в НАЗК.

У відомстві наголосили, що жодних заяв про скорочення діяльності в країні-агресорці після 24 лютого 2022 року з боку компанії не було.

Це означає підтримку та спонсорування тероризму, впевнені у агентстві.

На що впливає потрапляння в перелік спонсорів війни?

У НАЗК пояснюють, що внесення до цього списку є потужним репутаційним інструментом.

Усі компанії, що туди потрапили, вносяться до World-Check — бази даних про осіб і організацій із підвищеним ризиком, яка використовується в усьому світі для виявлення та управління фінансовими, регуляторними та репутаційними ризиками.

Інформація з цієї бази допомагає захистити фінансовий сектор від співпраці зі спонсорами російської війни, оскільки це може бути небезпечно та ризиковано.

Раніше НАЗК внесло у перелік міжнародних спонсорів війни компанію Metro Cash & Carry та французького ритейлера “Ашан”.