Пн. Чер 24th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Візуальний пошук – це передова технологія, призначена для надання користувачам додаткового способу пошуку даних. Завдяки цій технології вони можуть використовувати зображення для пошуку замість тексту або інших традиційних методів.

Ця технологія стає популярною, оскільки вона пропонує простоту, точність, надійність і багато іншого. Отже, це стало одним із найбільших маркетингових трендів у наші дні.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Ця коротка, але вичерпна стаття коротко відповість на запитання, яке привело вас до статті.

Щоб з’ясувати, чому це стає тенденцією, нам потрібно окремо проаналізувати споживачів і власників бізнесу/маркетологів.

Починаємо зі споживачів!

Чому споживачі віддають перевагу візуальному пошуку?

Метод візуального пошуку може багато чого запропонувати споживачам. Багато споживачів уже почали використовувати метод пошуку зображень для пошуку товарів замість текстового пошуку. Вони роблять це, тому що вважають це більш ефективним і здійсненним.

Ось переваги, які візуальний пошук пропонує споживачам.

Простота використання

Простота використання – найважливіший фактор, завдяки якому технологія зворотного пошуку за зображеннями досягла успіху в сучасному світі. З часом і технологіями все стало простіше, як і методи пошуку.

У традиційному методі пошуку користувачі змушені використовувати правильні ключові слова, щоб отримати те, що їм потрібно. Вони не можуть знайти необхідну інформацію, якщо не знають точних ключових слів. Це один із найбільших недоліків текстового пошуку. Однак зворотний поиск по картинке розв’язав цю проблему, надавши засіб пошук за картинкою. Давайте дізнаємося це на прикладі!

Наприклад, у вас є фотографія красивої куртки і ви хочете купити таку ж. У цьому випадку, якщо ви не знаєте назву бренду або моделі продукту, вам, можливо, доведеться спробувати сотні текстових запитів, щоб знайти підходяще місце для покупки цієї куртки. Навпаки, просто пошук по фото в пошук по картинці гугл може привести вас на потрібну веб-сторінку, де ви можете купити ту ж куртку.

Пошук зображень пропонує точність

Крім простоти використання візуальний пошук стає тенденцією через його точність. Результати, які користувачі отримують під час зворотного пошуку зображень, більш релевантні запитам користувачів, ніж під час текстового пошуку.

Складна і надійна система пошуку зображень завжди показує користувачам найбільш релевантні дані за їхнім запитом. Він використовує сучасні технології та алгоритми для ідентифікації зображень, пошуку відповідних даних і представлення їх користувачам. Пошуковики зображень завжди віддають перевагу релевантності перед SEO-рейтингом. Ось чому споживачі також віддають перевагу візуальному пошуку, коли хочуть отримати інформацію про конкретні продукти.

Візуальний пошук економить час

Ще однією важливою перевагою візуального або текстового пошуку є те, що він допомагає користувачам знаходити потрібні товари в найкоротші терміни. Це безпосередньо приводить користувачів мережі до продуктів, які їм потрібні. Зазвичай, коли люди шукають будь-які продукти в Інтернеті за ключовими словами, вони знаходять у результатах багато нерелевантних веб-сторінок. Вивчення цих веб-сторінок витрачає їхній час.

З іншого боку, коли користувачі шукають певні дані, використовуючи зображення як вхідні дані, вони отримують ті самі дані, які їм потрібні, в одну мить.

Повертаючись до прикладу з курткою. Коли ви не знаєте, які ключові слова можуть привести вас на потрібний веб-сайт, ви пробуєте різні ключові слова, перевіряєте кілька веб-сайтів і витрачаєте даремно багато часу. Навпаки, один пошуковий запит зображення приводить вас на конкретну сторінку. Ось чому економія часу вважається ще одним фактором, що сприяє успіху пошуку зображень.

Чому маркетологи використовують цільовий візуальний пошук?

З’ясувавши, чому споживачі віддають перевагу візуальному пошуку, давайте з’ясуємо, чому маркетологи використовують технологію візуального пошуку!

Задоволення потреб споживачів

Маркетологи завжди намагаються знайти способи націлити свою аудиторію за допомогою різних каналів і середовищ. Вони визнали технологію візуального пошуку потужним інструментом для маркетингу своєї продукції та охоплення споживачів. Тепер вони все більше орієнтуються на технологію візуального пошуку, щоб задовольнити потреби користувачів і донести до них свій контент.

Спостерігаючи за потребами користувачів, маркетологи та власники бізнесу почали створювати привабливіші та деталізованіші зображення, які можуть зробити їхній контент помітнішим і привабливішим для клієнтів.

Хоча ця практика дає багато переваг для споживачів, насправді вона більш корисна для власників бізнесу, оскільки допомагає їм збільшити продажі та збільшити дохід.

Для поліпшення видимості

Що помітніший ваш контент на різних платформах, то кращий він для вашого бізнесу. Якщо ви хочете продавати свої товари або послуги на конкурентному онлайн-ринку, ви повинні працювати над онлайн-присутністю свого контенту. В іншому разі ви не зможете продавати свої товари/послуги.

Використовуючи засіб візуального пошуку, власники бізнесу покращують видимість свого контенту і роблять його легко доступним для користувачів. Ба більше, вони використовують різні методи для оптимізації контенту відповідно до пошукових систем зображень, що також допомагає їм підвищити рейтинг SEO своїх веб-сайтів. Ось як вони отримують трафік з двох різних платформ; візуальні пошукові системи і текстові пошукові системи.

Завершальні слова

Зрештою, візуальний пошук – це більше, ніж просто засіб. Це стало потребою як споживачів, так і власників бізнесу. Споживачам потрібно, щоб вони знаходили потрібні дані в найкоротші терміни. Для порівняння, маркетологам це потрібно для підвищення їхньої видимості та охоплення споживачів. Ось чому візуальний пошук стає маркетинговим трендом.