Ср. Дек 6th, 2023

Watsons відновлює роботу інтернет-магазину, аптека D.S. перевідкрилася у Снігурівці, EVA відкриває магазин в новому форматі та інші новини в матеріалі RAU.

Watsons

Інтернет-магазин Watsons Україна, який у березні минулого року припинив приймати замовлення через руйнування центрального складу компанії в результаті ракетного обстрілу, відновив свою роботу 20 січня.

«Ми повертаємось до приймання замовлень в нашому інтернет-магазині. Знаємо, як довго наші клієнти разом із нами чекали на настання цієї події. Дякуємо за лояльність та довіру! Усім вдалих покупок, разом ми зможемо все!» – коментує начальник відділу маркетингових комунікацій Watsons Ukraine Анастасія Цвірчкова.

Асортимент товарів для інтернет-магазину буде поповнюватись поступово. На сайті можна ознайомитись із актуальними цінами, товарами в наявності та акційними пропозиціями. Тепер можна оформити своє замовлення на сайті www.watsons.ua.

Аптека D.S.

12 січня у місті Снігурівка Миколаївської області відновила роботу Аптека D.S., яка працює по франчайзинговому договору з партнером мережі ТОВ “Медікел Рут”. Аптека розташована на вул. Суворова, 25/1.

Аптека 3і

З початку цього року аптечна мережа Аптека 3і вже встигла відкрити три торгові точки за такими адресами:

 • Тернопіль., вул. Шпитальна, 2
 • Старокостянтинів, вул. Миру, буд. 13/1
 • Львів, вул. Угорська, буд. 12, приміщення 37
Eva

На початку листопада 2022 року у Вінниці відкрився новий незвичайний магазин EVA. Головна його особливість, яка помітна одразу, – оновлений дизайн. Проте зміни торкнулися не лише оформлення, а й концепції.

Адреса нового магазину: вул. Миколи Оводова, 51, ТРК Sky Park. Площа торговельного залу складає 214 кв. м. На відміну від звичної EVA, простір цього магазину чітко розділений на зону household (товари для догляду за домом), оформлену в спокійних бежевих тонах, та зону краси, виконану в стильному чорному кольорі.

Б’юті-зона оновленої EVA, в свою чергу, включає декілька тематичних барів:

 • Colour BAR, де представлено фарби для волосся
 • Beauty BAR, де розміщено широкий асортимент декоративної косметики
 • Perfume BAR, де, відповідно, зібрано всі парфумерні пропозиції
 • Kolgotki BAR, де представлені панчішні вироби та шкарпетки

Окремо в магазині виділено промо-зону, де анонсуватимуться цікаві новинки, а також спеціальні місця для товарів-бестселерів по категоріях. В оновленій EVA передбачено дитячий куточок з розвагами для найменших.

ISEI

Наприкінці 2022 року мережа б’юті-маркетів ISEI відновила роботу своєї торгової точки в Бучі. Магазин працює щодня з 9 до 20 у приміщенні ТЦ Novus за адресою вул. Києво-Морицька, 104 Д.

Косметичний магазин Bomond

Наприкінці листопада 2022 року в луцькому ТРЦ ПортCity відкрився косметичний магазин Bomond. Магазин косметики та парфумерії площею 252 кв. м знаходиться на першому поверсі ТРЦ у одній з центральних галерей.

Чистенько

Мережа Чистенько, яка розвивається у Житомирському, Львівському, Івано-Франківському та Рівненському регіонах, минулої осені відкрила три нових магазини у Львові та один в Івано-Франківськи за такими адресами:

 • Львів, вул. Довженка, 5
 • Львів, вул. Миколайчука, 22
 • Львів, вул. Трускавецька 131
 • Івано-Франківськ, вул. Довженка, 25 Б