Ср. Лип 24th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Серед партнерів-ритейлерів на сайті Всеукраїнського сервісу доставки Zakaz.ua з’явилася онлайн-вітрина супермаркету “Харків”. Невже це новий партнер? Пресслужба компанії розповіла подробиці. 

Супермаркет “Харків” це відома харківська мережа, колишня назва якої була “Восторг”. Перейменування відбулося влітку 2022 року. Рішення про ребрендинг ритейлер прийняв після початку повномасштабної війни.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

“Серед нас є ті, хто чекає близьких та рідних з війни, є ті, хто залишився без домівки, є ті, хто зазнав болючих втрат. Наш супермаркет постраждав від російської ракети. Ми всі щодня докладаємо надлюдських зусиль, щоб триматися та працювати… Тож ми не хочемо і не можемо й надалі мати російськомовну назву «Восторг». Війна змінила долю кожного, і наш супермаркет теж мав змінитися. Наше нове ім’я про рідне місто, незламність харків’ян та любов до кожного з вас! Харків у нашому серці, Місто нашої любові! Відтепер ми “Харків супермаркет”!”, зазначила генеральна директорка мережі Світлана Колесник. 

“Zakaz.ua плідно та успішно співпрацює з мережею “Восторг” у Харкові ще з 2020 року. Так як процес перейменування ще триває, відомо, що деякий час ритейлер буде паралельно використовувати логотип “Восторг” та елементи нової назви. Проте, в рамках ребрендингу, на сайті Zakaz.ua вже з’явилася онлайн-вітрина мережі з новою назвою “Харків супермаркет””, — розповідає Андрій Курський, СЕО Zakaz.ua. 

Асортимент нової онлайн-вітрини супермаркету “Харків” на сайті та в мобільному додатку Zakaz.ua налічує понад 12,5 тис. одиниць товарів. Представлена продукція тільки високої якості, яка проходить ретельний відбір і перевірку. Для онлайн-покупців доступний широкий асортимент продуктів від відомих торговельних марок. В постійній пропозиції супермаркету товари для здорового харчування: продукти органічного походження, безлактозні та безглютенові товари, продукція фермерських господарств. Завжди відкритий для замовлення розділ “Наші фішки” – продукція власного виробництва: відділ кулінарії, пекарня, кондитерська, напівфабрикати, власні молочні вироби. Окремої уваги заслуговує асортимент рибного маркету “Fresh Fish”.

Для зручності Клієнтів всі товари на сайті розбиті на категорії, також є окремий розділ з діючими акційними пропозиціями. Ціни онлайн не відрізняються від цін, зазначених на полицях магазину. Для оформлення замовлення необхідно зайти на сайт kharkiv.zakaz.ua або відкрити мобільний додаток, вибрати місто, потрібну адресу, наповнити кошик, відзначити спосіб оплати та зручне вікно доставки. Традиційно формують замовлення професійні комплектувальники сервісу Zakaz.ua, які збирають всі необхідні товари з полиць супермаркету відповідно до побажань Клієнтів. Перед доставкою всі продукти зі списку замовлення упаковують у спеціальні термоящики, які підтримують правильний температурний режим. Кур’єри здійснюють доставку у межах міста та в передмісті з 10:00 до 22:00, у тому числі для офісів, готелів та ресторанів. Також є можливість самовивозу з магазину, який знаходиться за адресою: вул. Клочківська, 134Б. Крім того, замовляти товари з супермакету “Харків” мають можливість не лише харків’яни, адже Zakaz.ua забезпечує доставку товарів з мережі по всій країні у партнерстві з “Новою Поштою”.