Чт. Ноя 30th, 2023

Щодня в Україні дві родини дізнаються, що у їхньої дитини рак. Аби підтримати дітей та їхні родини у боротьбі, до Міжнародного дня боротьби проти дитячого раку фонд «Таблеточки» разом з компанією АЛЛО та Radio NV проводять щорічний національний благодійний радіомарафон, щоб об’єднати людей для регулярної допомоги онкохворим дітям. 

Мета Радіомарафону: залучити 1000 нових супердрузів — благодійників, що допомагатимуть дітям щомісяця. Саме регулярна допомога дає можливість дітям отримувати своєчасне, безперебійне та якісне лікування навіть під час війни, що наближає їх до перемоги. А також фінансувати великі інфраструктурні проєкти у дитячих онкоцентрах, щоб створити сучасні умови лікування дитячого раку в Україні.

Як і минулі роки, цьогоріч партнер Радіомарафону маркетплейс allo.ua  подвоює кожен перший внесок по підпискам, оформленим 15–16 лютого

За останніми даними ВООЗ, опублікованими у 2020 році, Україна має найвищий рівень смертності від дитячого раку в Європі, та знаходиться на 5-му місці після таких країн як Казахстан, Туреччина, Узбекістан та Туркменістан. Саме дитяча онкологія є причиною смертності номер один серед дитячих хвороб. Про цю хворобу, як діагноз їхньої дитини, щодня чують дві родини в Україні. Лікування дитячого раку дороговартісне, довге та емоційно виснажливе. Крім цього, повномасштабне вторгнення росії значно ускладнило процес лікування. 

Європейські лікарні, які на початку війни охоче приймали українських онкохворих дітей, тепер переповнені і все частіше відмовляють у прийомі нових пацієнтів. Саме тому дуже важливо, щоб українські діти мали змогу якісно та своєчасно лікуватися в українських лікарнях. Тому і сім’ї, і онкоцентри потребують в рази більшої підтримки, ніж це було до повномасштабної війни.

«Маємо визнати, що війна багато чого витіснила із нашого інформаційного простору. На тлі втрат від ворожих куль та ракет менш гостро чується, що щодня дві українські родини дізнаються, що у їхньої дитини рак.

Але рак не відступив, як і потреби українських дітей у якісному складному лікуванні та психологічній і соціальній підтримці. Лікарні опинились під обстрілами, вартість ліків зросла, логістика ускладнилась. Перемога дітей над раком, як і раніше, потребує спільних зусиль лікарів, батьків, благодійників. Спільними зусиллями українські діти обов’язково переможуть, і далі буде» — В’ячеслав Биков, виконавчий директор фонду «Таблеточки»

Аби це стало можливим, потрібна регулярна допомога та підтримка благодійників — супердрузів.

15 та 16 лютого благодійний фонд «Таблеточки» спільно з Radio NV та компанією  АЛЛО проводять Радіомарафон на підтримку дітей, хворих на рак. Це вже третій національний благодійний Радіомарафон. За результатами Радіомарафону минулих років у онкохворих дітей з’явилося 2400 нових супердрузів, які підписалися на щомісячну допомогу. АЛЛО подвоїть перші внески за підписками, що будуть оформлені в дні марафону.

Саме щомісячна допомога дає можливість не лише допомагати у якісному лікуванні дітей, закупці медикаментів, психологічній підтримці, а і фінансувати великі інфраструктурні проєкти у дитячих онкоцентрах, сприяти навчанню медичного персоналу та захищати інтереси дітей на рівні держави.

Регулярна (щомісячна) допомога оформлюється на спеціальній сторінці сайту фонду. Благодійник може обрати будь-яку комфортну суму, яка буде списуватися раз на місяць з його банківської картки у зазначений день. Підписку можна скасувати у будь-який момент в особистому кабінеті на сайті. 

«Таблеточки» — найбільший в Україні благодійний фонд у сфері дитячої онкології, який з працює з 2011 року і надає допомогу дітям та їхнім сім’ям на кожному етапі лікування від раку.

За час роботи фонду адресну допомогу отримали понад 6 500 сімей.

Наразі під опікою фонду щомісячно перебувають 500 дітей — онкохворі діти, які лікуються в Україні, а також ті, хто був змушений виїхати за кордон на лікування.