Чт. Ноя 30th, 2023

У п’ятницю, 3 лютого, у селищі Покровське (Дніпропетровська область) супермаркет VARUS знову відкриває свої двері для відвідувачів.

Цей магазин вимушено був закритий у квітні 2022 року через активні бойові дії, які відбувалися зовсім поряд. І попри складну ситуацію в країні мережа VARUS, як і весь український бізнес, продовжує працювати, відновлює роботу магазинів та відкриває нові. 

Асортимент магазину представлений різномаїжжям продуктів як українських виробників, так і продуктами з різних країн світу. Усі покупці можуть придбати свіже м’ясо та м’ясні делікатеси, овочі та фрукти, сири та молочні продукти, і звісно порадувати себе кондитерськими виробами. Також на полицях магазину присутня продукція власних торгових марок VARUS, що поєднує якість та доступні ціни.  

Магазин розташований на вулиці Центральній, 24 і працюватиме щоденно з 7:00 до 21:00. 

До свята відкриття VARUS підготував акційні пропозиції та знижки на улюблені товари. Завітайте у супермаркет VARUS та насолоджуйтесь різномаїжжям щодня! 

Довідка:

VARUS – національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового ритейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість – 103 супермаркети у різних містах України. 

Мережа VARUS першою запровадила формат To Go. Він розрахований на клієнтів, які бажають зробити швидкі покупки, придбати готові страви, взяти хот-доги та напої з собою, а також перекусити та випити чаю, кави чи соку-фреш прямо в магазині.