Ср. Дек 6th, 2023

McDonald’s представив результати діяльності за 2022 фінансовий рік. Результати доходів і прибутку гіганта швидкого харчування перевищили прогнози аналітиків, пише ucsc.org.ua.

Компанія зафіксувала другий квартал поспіль зростання трафіку на ринку США, незважаючи на загальні негативні показники в сегменті швидкого харчування. McDonald’s знову переміг бажання американців заощадити і перейти на фастфуд замість класичних ресторанів.

Прибуток на акцію McDonald’s склав $2,59 проти прогнозу $2,45. Продажі зросли до 5,92 мільярда доларів проти очікуваних 5,68 доларів. Чистий прибуток корпорації в четвертому кварталі склав 1,9 мільярда доларів.

На світовому ринку продажі McDonald’s зросли на 12,6% завдяки стабільному попиту не лише в США, а й на основних європейських ринках у Великобританії, Франції та Німеччині. Доходи також значно зросли в Бразилії та Японії, але знизилися в Китаї через останню хвилю обмежень. Порівнянні продажі в ресторанах на внутрішньому ринку зросли на 10,3%, порівняно з прогнозами аналітиків на 8,1%.

McDonald’s планує відкрити 1900 нових ресторанів у 2023 році, включаючи 400 корпоративних ресторанів у США та інших країнах. Порівняно з 2022 роком темпи зростання мережі збільшаться на 100 ресторанів. Компанія також заявила, що планує витратити від 2,2 до 2,4 мільярда доларів на капітальні витрати.