Сб. Дек 9th, 2023

Компанії Bolt та Visa передають 800 тис. грн на користь підопічних благодійного фонду допомоги онкохворим дітям «Таблеточки». Кошти були зібрані в рамках кампанії «Небайдужі». 

За даними ВООЗ, у світі щорічно онкологічні захворювання діагностують приблизно у 400 000 дітей та підлітків. І вони потребують особливого піклування та підтримки на шляху до одужання. Благодійний фонд «Таблеточки» вже 11 років створює умови для якісної медичної, психологічної допомоги та повноцінного життя українських онкохворих дітей та їхніх родин під час та після лікування. Щомісяця під опікою фонду 500 дітей. 

Компанії Bolt та Visa об’єдналися, щоб зібрати кошти та передати їх для допомоги підопічним фонду у боротьбі з раком. З цією метою в додатку Bolt була запущена категорія «Небайдужі». Вона діяла з 1 до 31 грудня 2022 року. У вартість кожної поїздки в цій категорії було включено благодійний внесок клієнта в розмірі 15 грн. При оплаті карткою Visa цей внесок було подвоєно компанією Visa. 

Найчастіше поїздки замовляли в Дрогобичі, Кропивницькому, Житомирі, Білій Церкві, Кременчуці та Харкові. Найбільше поїздок було здійснено з 5 до 11 грудня.

«Спільна біда, якою є війна, об’єднує людей. Вони гуртуються і працюють заради досягнення єдиної мети – нашої перемоги. Бізнес сьогодні повинен також бути активним та соціально відповідальним. А об’єднавшись з іншими компаніями можна використати спільні ресурси для допомоги тим, кому вона потрібна. Саме тому ми об’єднались з Visa і запустили акцію «Небайдужі». Разом ми зібрали 800 000 грн і передаємо цю суму фонду «Таблеточки», – коментує Сергій Костя, директор з маркетингу компанії Bolt в країнах СНД та Східної Європи.

Допомога від бізнесу – це сили для боротьби з раком для сотень українських дітей. Дякуємо вам, що захищаєте право дітей на щасливе та здорове дитинство! Перемагаємо дитячий рак разом. Попри все!” — говорить Світлана Пугач, директорка зі стратегічних партнерств фонду «Таблеточки».

Інформація про компанію Bolt

Bolt це мультидодаток, головна мета якого зробити пересування містом більш доступним, безпечним і екологічним. Послугами компанії Bolt користуються більш ніж 100 млн осіб у 45 країнах Європи й Африки (понад 500 міст). За допомогою мультидодатка надається низка послуг, як-от виклик автомобілів, каршерінґ, прокат електросамокатів і електровелосипедів, а також доставка їжі та продуктів. Наразі з компанією співпрацюють більш ніж 3 млн водіїв і кур’єрів по всьому світу. 

В Україні послуги Bolt доступні в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, Миколаєві, Чернівцях, Кременчуці, Луцьку, Рівному, Тернополі, а також в Ужгороді, Івано-Франківську, Одесі, Мукачеві, Дрогобичі, Кам’янець-Подільському та Трускавці (www.bolt.eu).