Вт. Июн 15th, 2021

У квітні в Черкасах відкрився новий магазин мережі Делікат за адресою вул. 30-річчя Перемоги, 2 в так званому районі “Літак”, пише RAU.

Регіональна мережа супермаркетів Делікат продовжує активне розширення в Черкасах. Площа торговельного залу нового супермаркету складає 885 кв. м, а поряд з магазином облаштований просторий паркувальний майданчик. Торговельна точка стала 19-ю в мережі магазинів Делікат и 14-ю в місті Черкаси.

Це другий магазин Делікат на вулиці 30-річчя Перемоги, який значно більше за свого «колегу» (магазин у будинку за номером 22/1 має площу 300 кв.м). Графік роботи магазину – цілодобовий.

Тут представлено широкий асортимент бакалійних товарів, свіже м‘ясо, жива риба та устриці, а також великий вибір свіжих овочей та фруктів.

Особливої уваги заслуговує відділ з кулінарією і випічкою власного виробництва. Зокрема в новому супермаркеті можна купити піцу та шаурму, ковбаси та копчення власного виробництва, поласувати десертами з власної кондитерської і зерновою кавою з кавомашини.

Мережа магазинів Делікат розпочала свою діяльність в 1998 році. Окрім Черкас, п’ять супермаркетів Делікат працюють також в регіоні – два в Смілі та два – в Червоній Слободі та ще один у селі Степанки.

У 2016 році компанія представила новий стиль своїх об’єктів, давши їм робочу назва Делікат+. Як виглядає новий черкаський супермаркет Делікат – в фотоогляді.