Чт. Чер 13th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457
  • Іспанський сервіс Glovo поглине локальний словенський сервіс доставки Ehrana. Сума угоди не розголошується
  • Злиття з сервісом Ehrana посилить позиції сервісу Glovo у регіоні Центрально-Східної Європи
  • Підписання угоди відбудеться найближчим часом, а перехідний період у злитті компаній розпочнеться вже у липні

Київ, 14 травня 2021р. – Сервіс мультикатегорійної швидкої доставки Glovo оголосив про досягнення угоди про злиття з локальним сервісом доставки Ehrana у Словенії. Сума угоди не розголошується.

Очікується, що підписання угоди відбудеться у найближчі кілька місяців. Наразі Glovo тісно співпрацює з Ehrana над стратегією переходу користувачів, партнерів та кур’єрів. У планах – одночасно використовувати дві моделі доставки під брендом Glovo, початок роботи сервісу у нових містах буде узгоджуватись окремо.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Сервіс із Барселони, який доставляє все, що завгодно – від готових страв з ресторанів, продуктів харчування до непродовольчих товарів повсякденного вжитку та медикаментів, продовжує зміцнювати свої позиції у країнах Центральної та Східної Європи. Це підтверджується й нещодавнім закриттям раунду фінансування серії F на суму 450 млн. євро, який став найбільшим в історії іспанського стартапу. На початку року, компанія Glovo  заключила партнерство у розмірі 100 млн. євро зі швейцарською будівельною компанією Stoneweg з метою розширення мережі «dark stores»  та розвитку бізнес-підрозділу Q-Сommerce.

Разом зі збільшенням покриття та розвитком сервісу у європейських країнах, Glovo прагне вивести свої технологічні можливості на новий рівень. У 2019 році сервіс відкрив другий технологічний хаб у Варшаві, який працює під керівництвом головного офісу в Барселоні. У 2021 році Glovo анонсувала майбутній запуск ще двох технологічних хабів у Мадриді та Києві.

Оскар П’єр, співзасновник і CEO компанії Glovo, зазначив: «Ми продовжуємо стрімко розвиватись і бачимо великий потенціал у Східній Європі. Ehrana – сильний гравець на локальному ринку, тому злиття з цією платформою дає нам можливість вийти на новий ринок і посилити позиції сервісу Glovo у регіоні. Ми працюємо пліч-о-пліч з командою Ehrana, щоб забезпечити плавний перехід операційних процесів між компаніями з мінімальними незручностями для користувачів, партнерів та кур’єрів. Ми раді розпочати роботу нашого мультикатегорійного сервісу в Словенії» 

Борут Маркель, генеральний директор та засновник компанії Ehrana, прокоментував: «Ми уважно стежили за міжнародною гонкою на ринку доставки. Glovo привернув нашу увагу своєю інноваційною бізнес-моделлю доставки чого завгодно у місті. Ми повністю розділяємо цю візію і я дуже задоволений, що тепер ми працюватимемо над нею разом».

Про Glovo

Glovo — це сервіс доставки, що дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах вашого міста. Компанія, що походить з Барселони, сьогодні працює у більше 650 містах у 22 країнах світу на трьох континентах — Європі, Центральній та Південній Америці, Африці на південь від Сахари.

Щомісяця у всьому світі доставкою Glovo користуються понад 2,5 млн користувачів, замовлення доставляють більше 50 000 кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 50 000. Більше про компанію Glovo за посиланням: https://about.glovoapp.com/en/

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та вже представлений у 30 містах — Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Івано-Франківську, Чернівцях, Сумах, Вишневому, Борисполі, Броварах, Кривому Розі, Тернополі, Рівному, Кропивницькому, Бучі, Ірпені, Вишгороді, Луцьку, Хмельницькому, Кременчуці. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: https://glovoapp.com/ru/map