Чт. Лип 18th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

7 травня французька мережа спортивних магазинів Decathlon провела офіційне свято до відкриття нового магазину у ТРК «Проспект». Він став третім для бренду в Києві і першим на Лівому березі столиці. Площа магазину становить 1700 кв.м., де на вибір покупців традиційно представлені товари для 70 спортів.

Представництво в офлайні, в одному із найбільш відвідуваних торгово-розважальних центрів, дозволить реалізовувати головну місію бренду – робити спорт доступним для всіх: від новачків до профі, гарантуючи найкраще співвідношення ціни та якості товарів.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Для відвідувачів ТРК «Проспект» – це довгоочікуване яскраве відкриття. На лівому березі столиці діють понад 100 різноманітних спортивних шкіл та гуртків, фітнес-центрів, басейнів, футбольних клубів, а також осередків, де проходять заняття з тенісу, настільного тенісу, боксу, айкідо, йоги, різних видів бойового мистецтва, танців. Таким чином, Decathlon у ТРК «Проспект» відразу потрапляє в спортивне ком’юніті, у якого є попит на розвиток активного стилю життя та оновлення спортивного одягу, взуття, аксесуарів та інвентарю для всіх 70 видів спорту.

Decathlon, навзаєм для новачків та профі, які долучаються до програми «Мій Декатлон», пропонує гарантію на товари від 2 років та повернення протягом 365 днів без чеку.

«Відкриття нового магазину в ТРК “Проспект” – це новий крок для Decathlon Ukraine у нашому прагненні зробити спорт доступним для багатьох. Ми продовжуємо відкривати магазини там, де ми потрібні. Сьогодні на лівому березі Києва, а через місяць і в Одесі.

Що робить наш магазин унікальним? Це 70 видів спорту, які ми пропонуємо, наші інноваційні та ексклюзивні товари, а також професійність нашої команди. Ми хочемо, щоб наші відвідувачі із приємністю проводили час у наших магазинах, тестували нашу продукцію та відкривали для себе нові види спорту.

Ми продовжуватимемо робити все можливе, щоб забезпечити найкраще співвідношення ціни  та якості продукції, а щоб наші клієнти були впевнені в якості, усі товари Decathlon мають гарантію щонайменше 2 роки, а наша найпопулярніша модель рюкзаків має 10 років гарантії.

Завдяки тому, що ми любимо спорт і любимо своїх спортивних клієнтів, Decathlon став улюбленою компанією для французів», – заявив СEO Decathlon Ukraine Флоран Гійє.

«Ми стали ще на крок ближчими до здійснення нашої мрії – ми зробили спорт доступнішим на Лівому березі Києва. Адже в самому відвідуваному ТРК України з’явився Decathlon площею 1700 кв.м, де представлено 70 видів спорту. Ми хочемо, щоб спорт був доступним для кожного киянина, для кожного українця. Всією командою чекаємо усіх у нас в магазині», – зазначив директор Decathlon Prospekt Олег Петришин.

«У ТРК “Проспект” ми популяризуємо активний лайфстайл серед наших відвідувачів та підтримуємо світовий тренд на здоровий спосіб життя. Підтвердження цьому – хороша представленість спортивних брендів у торговому центрі, і ми раді, що до нас приєднався Decathlon, де відвідувачі можуть спробувати себе в різних видах спорту. Адже формат магазину дозволяє випробувати перед покупкою всі товари – від м’яча до самокату», – зауважив директор Департаменту торговельних площ Arricano Денис Корнута.

«У брендів “Проспект” та Decathlon багато спільних цінностей – інноваційність, технологічність та екологічність», – підкреслила директорка із комунікацій Arricano Олена Обухівська.

У ТРК «Проспект» слоган травня – «На старт, увага, 70 видів спорту», щоб ще раз привернути увагу гостей, підписників соціальних мереж та партнерів до нового спортивного бренду Decathlon.

У день відкриття відвідувачі мали змогу взяти участь у квесті торговим комплексом, долучитися до спортивних активностей, скористатись акційними пропозиціями та ближче познайомитися із асортиментом бренду Decathlon, який вже визнаний у Франції та інших країнах Європи як світовий лідер спортивного ритейлу, що спеціалізується на розробці, виробництві і роздрібній торгівлі спортивними товарами

Перший магазин Decathlon в Україні був відкритий у березні 2019 в «Рітейл Парку Петрівка» (пр.Бандери 15-Г), другий – у листопаді 2019 року на Біличах. (вул. Берковецька, 6), також товари доступні для замовлення в інтернет-магазині. Крім того, компанія готується до відкриття свого першого магазину Decathlon за межами Києва – у Одесі на початку червня.