Сб. Апр 10th, 2021

В Одесі на Семафорному провулку, 4, у ТРЦ FontanSky center починає працювати новий дизайнерський Сільпо, повідомляє RAU.

Супермаркет присвячено дайнерам, що є символами США 50-х років, національним надбанням і невід’ємною частиною історії.

На 1997,8 кв. м торгового залу відтворено атмосферу американських ретрокафе, що посіли надійне місце у світовому кінематографі та є чи не найвпізнаванішими культурними символами. Картата підлога, неонові вивіски, ретротелефон, вінілові меблі, легкість і кураж, притаманний пісням Елвіса Преслі.

Рожевий кадилак короля рок-н-ролу зображено на фризі. Гості можуть вмикати улюблені пісні на весь Сільпо — всередині магазину є справжній джукбокс, що грає легендарні шлягери.

«У культурі США дайнери — осередки затишку та невимушеності, вони наче другий дім. Ми недаремно надихалися ними, адже й самі працюємо задля того, щоб наші магазини були неперевершено комфортними для гостей і мали важливе значення в українському культурному контексті», — розповідає директорка з маркетингу Сільпо Катерина Огуряєва.

У новому магазині працюватиме кав’ярня FEEL__trd із кавою власного обсмажування, а також яскравий фуд-хол з бургерами та хот-догами, а ще з фотозоною зі справжнім ретроавтомобілем.

Також у магазні працюють кулінарія, власна кондитерська та пекарня, є риба з власної коптильні та жива риба, гриль, піч на дровах, екзотичні фрукти й Лавка традицій з крафтовими фермерськими продуктами.

Ще одна яскрава інста-зона: 5 ретробензоколонок, розміщених біля кас. Їх тут задля зручності встановлено чимало: 8 класичних, одна для видачі інтернет-замовлень, 2 експрес-каси, 7 самокас та окремі каси у фуд-холі, квітковій майстерні, а також у відділі чаю та кави. Отже, щодня з 8:00 до 23:00 let’s rock разом із Сільпо.

Довідка

Сільпо — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована в 1998 році. Станом на березень 2020-го нараховує 275 супермаркетів, зокрема 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.