Сб. Апр 10th, 2021

2 квітня у Подільському районі столиці відкрився сьомий після ребрендингу Billa магазин мережі Novus. Експрес-магазин знаходиться на вул. Нижній Вал, 17/8.

Про це RAU повідомила прес-служба рітейлера. Торгова площа магазину складає 500 кв. м, на яких розмістили 8000 найменувань різних товарів. В асортименті є свіжі фрукти та овочі, побутова хімія, товари власного імпорту, та продукція власного виробництва Майстри Смаку – готові страви домашньої кухні, запашна випічка, гриль-продукція, а також свіжоспечена піца, яку у Novus готують за італійською рецептурою на тісті з оливковою олією. В асортименті представлено вісім смаків — від класичних «4 сири» і «Маргарити» до гостренької «Дьябло». Також можна купити охолоджену, щоб приготувати вдома всього за п’ять хвилин.

У магазині працює одна лінійна каса, інфо-каса, де також можна придбати каву з собою, а також п’ять кас самообслуговування.

З нагоди відкриття компанія підготувала вигідні пропозиції на свіжі овочі, фрукти, піцу та багато іншого.

Магазин розташувався на вул. Нижній Вал, 17/8 в районі Контрактової площі – на місці, де з 2013 року працював супермаркет Billa австрійського концерну REWE International AG. Ребрендинг Billa став результатом продажу компанією 100% у капіталі “Білла-Україна” власнику мережі Novus – компанії UAB Council Trade House. Фінальне схвалення угоди від Антимонопольного комітету України компанії отримали у жовтні 2020 року. Закінчити інтеграцію та перевести всі магазини Billa під бренд Novus компанія планує до кінця листопада 2021 року.

Нагадаємо, свого часу Billa була першим міжнародним рітейлером, який вийшов на український ринок. Компанія прийшла в країну на початку 2000-х років, відкривши магазини в Києві, Харкові та Дніпрі, а піку свого розвитку досягла в кризовий 2014-й, коли кількість об’єктів досягла 39-ти. Проте в 2017 році компанія вирішила піти з регіонів країни, сконцентрувавшись на розвитку в Києві та Київській області.

Novus представлений на українському ринку з 2009 року. Компанія розвиває торгові об’єкти різних форматів площею від 400 до 7000 кв. м, в тому числі – франчайзингові. Окрім Києва та області, магазини рітейлера також представлені в Рівному, Черкасах, Тернополі, Миколаєві та місті Корець (Рівненська обл.).

Довідка

Novus входить в литовську групу BT Invest. Novus – одна з найуспішніших і перспективних мультиформатних мереж в Україні. Загальна площа торгових комплексів становить понад 220 000 кв. м. Товарообіг мережі Novus в 2019 році склав 11,5 млрд грн.