Виробник віскі Johnnie Walker та горілки Smirnoff пожертвував 2 млн літрів етилового спирту для виробництва дезінфікуючих засобів

Через розповсюдження пандемії COVID-19 виробник віскі Johnnie Walker та горілки Smirnoff Diageo пожертвував 2 млн літрів етилового спирту для виробництва дезінфікуючих засобів для рук. Це дозволить випустити понад 8 млн пляшок санітайзера об’ємом 250 мл, повідомляє The page.

Компанія безкоштовно надасть виробникам засобів для дезінфекції спирт міцністю 96%, який використовується для виробництва горілки та джину, повідомили в компанії.

Згідно з планом Diageo, Великобританія та Ірландія отримають 500 тис. літрів спирту для потреб національної системи охорони здоров’я та медпрацівників. Також по 500 тис. літрів буде надано США та Індії. Ще 100 тис. літрів отримає Італія.

Завод компанії в Бразилії разом зі штатом Сеара виробить 50 тис. літрів спирту для підтримки місцевої системи охорони здоров’я.

До Кенії буде відправлено 135 тис. літрів дезінфікуючих засобів для незахищених груп населення. В Австралії компанія виробить 100 тис. літрів спирту для відправки виробникам санітайзерів.

Великі компанії по всьому світу також оголосили про початок виробництва спирту для санітайзерів. Одна з найбільших нафтохімічних компаній Ineos заявила про намір побудувати два нові заводи з виробництва дезінфікуючих засобів для рук через підвищення попиту в Європі на тлі пандемії COVID-19.

Компанія планує виробляти 1 млн пляшок санітайзера щомісяця.

Американські виробники Eight Oaks та Amass також повідомили про початок випуску дезінфікуючих засобів. Французький виробник алкогольних напоїв Pernod Ricard запустив виробництво санітайзерів у США, а у Франції компанія надала виробнику товарів для здоров’я Laboratoire Cooper 70 тис. літрів спирту.

До цього LVMH, якій належать Christian Dior та Louis Vuitton, заявила про початок виробництва санітайзерів на підприємствах з виробництва косметики.

Контекст. Задля підвищення ефективності заходів, спрямованих проти поширення коронавірусу, Міністерство охорони здоров’я підготувало проєкт постанови, за допомогою якої буде врегульовано питання реєстрації дезінфекційних засобів.

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець зазначив, що дана ініціатива сприятиме розробці та забезпеченню ринку новими засобами дезінфекції для боротьби з поширенням захворювання COVID-19.