Найбільше за січень 2025 року українці купували онлайн з Південної Кореї поліграфію та канцелярію. Ця категорія товарів становила 25,9% поштових замовлень. Також лідирує косметика, вітаміни, харчові добавки, мінерали та екстракти.
Про це свідчать статистичні дані поштово-логістичної компанії Meest China, з якими ознайомився The Page.
Товари з Південної Кореї: що українці купують найчастіше
Лідирує поліграфія та канцелярія — вона була у 25,9% поштових замовлень. Це, зокрема, книги, фотоальбоми, листівки, ручки та блокноти, наліпки, зокрема з зображеннями K-pop айдолів, які родом з Південної Кореї.
24,8% замовлень становлять товари з категорії K-beauty, а саме — догляд за обличчям. Так, українці активно замовляють корейські:
- маски,
- сироватки,
- креми,
- гелі й пінки для вмивання,
- пілінги,
- патчі.
«В цій категорії Корея дивує асортиментом, інноваційними формулами та цікавими інгредієнтами у своїх продуктах. Кому ж не цікаво спробувати засоби з муцином равлика чи тигровою травою?» — зазначає Meest.
Крім того, в замовленнях часто зустрічається декоративна косметика — 12,9%. Однак засоби для волосся поки що мають менший попит — 2,8%.
Дані свідчать, що популярні до замовлення (4,7%) корейські:
- вітаміни,
- харчові добавки,
- мінерали,
- екстракти.
Серед дитячих товарів у лідери вийшли декоративні фігурки та м’які іграшки. Вони були в 4,3% замовлень.
Схожий попит має електроніка — 4,2%. В цій групі частіше замовляють:
- кабелі,
- LED-стрічки,
- вебкамери,
- камери відеоспостереження,
- ліхтарики,
- жорсткі диски,
- запчастини до електроніки,
- радіодеталі.
Їжа та напої були у 2,6% замовлень, одяг — 1,1%, аксесуари — 1,7%, господарчі товари — 1,1%.
Автотовари були в 2% замовлень. Тут переважно замовляють:
- кріплення,
- дверні замки,
- фари,
- фільтри,
- щітки-склоочищувачі,
- підшипники,
- колодки.
Також за рік поштова доставка з Кореї від Meest China продемонструвала зростання приблизно на 324%. Зріс і середній чек: якщо у січні 2024 року українці купували з Кореї приблизно на $92, то в січні 2025-го — вже на $99,9 (без урахування доставки).
Нагадаємо, у лютому 2025 року Meest Shopping повідомив, що у 2024-му кожен третій покупець робив покупки через інтернет, а майже половина поєднувала онлайн- та офлайн-шопінг. Однак близько 20% людей все ще віддають перевагу тільки традиційним магазинам.