Пн. Гру 23rd, 2024

Чотири нових відкріття McDonald’s, 53-й ресторан мережі KFC в Україні, повернення Чорноморки до Харкова, нова Котлета по-київськи на ВДНГ, друге кафе Завертайло та інші новини в матеріалі RAU.

McDonald’s

З 16 травня McDonald’s відновив роботу двох ресторанів у Кременчуці на вул. Київській, 6 та у Полтаві на вул. Європейській, 187 А.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Полтавський заклад розташований на вулиці, що веде до центру міста та водночас поруч з автомагістраллю Київ – Харків. Ресторан у Кременчуці – біля транспортного сполучення Дніпро-Кременчук-Київ, куди зручно завітати під час поїздки, аби скуштувати смачні страви та відпочити в озелененій зоні неподалік. Тому обидва заклади є зручними для місцевих жителів і для гостей міста.

А 1 червня відновили роботу ресторани McDonald’s у Чернігові та Кривому Розі. Обидва заклади розташовані у центральних районах міст і сполучають різні та зручні для містян локації – чернігівський за адресою вул. Княжій, 34, криворізький – на проспекті Гагаріна, 2. У чернігівському та криворізькому McDonald’s гості можуть зробити замовлення в залі ресторану на касі чи через термінали самообслуговування, а також на McDrive. Спершу обидва заклади працюватимуть зі скороченим меню, яке поступово розширюватиметься з відновленням ланцюгів постачання і нарощенням обсягів складів.

Усі заклади мережі дотримуються розширених правил безпеки, за якими у разі оголошення повітряної тривоги команда швидко завершує всі процеси й зачиняє заклад, аби працівники і гості могли пройти в укриття.

Дізнатися про графік роботи та актуальний статус закладів можна на офіційному сайті компанії.

KFC

19 травня відбулось відкриття 53-го ресторану мережі KFC в Україні. Ресторан знаходиться в ТРЦ Sofia Mall за адресою: с. Софіївська Борщагівка, проспект Героїв Небесної Сотні, 24/83, має окремий вхід та можливість придбати їжу не виходячи з автівки завдяки зручному формату Drive through. Також замовити їжу з KFC можна за допомогою додатків Bolt та Glovo.

Ресторан відкрився в оновленому дизайні. Особливістю є те, що вперше додали до дизайну українську символіку. Так на стінах з’явився український орнамент в червоно-чорних кольорах. Українська айдентика дуже гарно поєднується із сучасним дизайном KFC.

Також оновили кіоски самообслуговування, тепер вони більш компактні та розміщенні зручніше. Є окремо виділенні місця для очікування як для гостей, так і для кур’єрів.

Ресторан займає 314 кв. м, має майже 100 посадкових місць у середині та літній майданчик. Зал виглядає просторо, багато денного світла та додано штучне озеленення. Часи роботи: 8:00-22:00.

Чорноморка

26 травня у Харкові мережа гастролавок Чорноморка відновила роботу у Харкові. Про це повідомила Українська рада торгових центрів.

“Харків, ми повертаємось! Чорноморка у Харкові знову відчиняє свої двері. Запрошуємо! Будемо пригощати мідіями, рибною юшкою, ігристим та святковим тортом”, – повідомила Чорноморка у соціальних мережах.

Усі заклади мережі були зачинені з початку повномасштабного вторгнення і їх вже кілька разів намагалися “перевідкрити”. Але вдалося це зробити тільки зараз.

Зазначається, що традиційні для мережі сніданки планують запустити згодом, а зараз у меню харківських гастролавок додали рибну юшку, кошти із продажу якої передають школі операторів БПЛА “Крук”.

Ресторан Річка від засновниці Чорноморки

Ресторан Річка – це новий формат ресторану від мережі Чорноморка, який почав роботу у Києві на вулиці Лаврській 2 червня.  У приміщенні приблизно 400 квадратних метрів, воно може приймати до 120 гостей. Раніше в цьому просторі протягом тривалого часу працював паб Патрік.

У цьому закладі пропонують страви з річкової риби та фермерських продуктів. Зокрема, в меню закладу є щучі котлети по-київські, карасі, коропи, соми. Також в ресторані є басейн з раками та равлики. Власниця мережі Ольга Копилова описує цей заклад як «перший у світі ресторан-ринок»: можна купити це все й забрати додому, а можна сісти в ресторані й поїсти за столиком. «Буде смачно, демократично і з душею», – запевняють у компанії.

Другий ресторан Річка відкриється у Львові вже в цьому місяці. Заклад на вулиці Шевській у центрі міста готують на умовах франшизи разом із локальними партнерами, із якими Чорноморка співпрацює у Львові у форматі Анчоусна. «Ідея була така: запустити пілотний проєкт у Києві. Але щойно ми анонсували Річку, нам одразу написали партнери зі Львова й висловили бажання співпрацювати», – пояснює Копилова.

Котлета по-київськи

Новий заклад вуличної їжі Котлета по-київськи почав роботу на ВДНГ.

Заклад розташований на локації музичного фестивалю Поляни біля Urban Park. У меню є котлети із сиром чедер і паприкою чи халапеньйо; з сиром Філадельфія і шпинатом; з грибами й сиром. Також можна взяти ко-кульки (невеликі котлетні кульки із начинками з сиру чи шпинату і бринзи) та сайди – батат, картоплю фрі, картопляник чи салат Київслоу. Пропонують також комбо-меню й шість соусів. Серед десертів – морозиво Київфлурі й шоколадна котлета. Крім того, доступні наливки й безалкогольні напої.

Нагадаємо, що монокафе Котлета по-київськи було відкрите в серпні 2022 року на Хрещатику, а друге кафе з’явилося в травні 2023 року на Великій Васильківській, навпроти кінотеатру Київ.

Завертайло

Власники мережі Honey Станіслава й Анни Завертайло у травні відкрили друге кафе-пекарню Завертайло. Заклад знаходиться на розі вулиць Володимирської й Рейтарської в Києві у двоповерховому приміщенні, де раніше працював ресторан Рибний базар.

Застосунок Zupa

Для пошуку закладів харчування у Львові та резерву столиків створили застосунок Zupa. Це безкоштовна програма для користувачів iOS та Android.

Шукати ресторани можна на карті або за допомогою фільтра. Після вибору можна переглянути меню, забронювати столик і дізнатися деталі про заклад.

Проєкт створили чотири айтівці зі Львова: Роман Савицький, Данило Хойда, Максим Гаравський і Роман Коростенський. За їхніми словами, далі планують створити застосунок для ресторанів, який спростить управління закладом і дозволить прямо взаємодіяти з відвідувачами.

Кав’ярня The Anarchist з бізнес-моделлю “плати, скільки можеш”

Канадське антикапіталістичне кафе The Anarchist з концепцією “плати, скільки можеш”, яке працювало у місті Торонто трішки більше року, 30 травня завершило своє існування.

Кафе пропонувало клієнтам за системою “плати, скільки можеш” тільки каву, а за інші напої та випічку стягувало плату, щоб покривати витрати. У магазині при кав’ярні був вибір радикальної літератури, творів мистецтва, символіки, футболок тощо.

“На жаль, відсутність спадкового багатства та початкового капіталу з етично збанкрутілих джерел не дала мені змоги пережити тихий зимовий сезон або розвиватися так, як це було необхідно, щоб бути стійким у довгостроковій перспективі”, – заявив засновник так званого “антикапіталістичного кафе, магазину і радикального громадського простору “на вкраденій землі” Габріель Сімс-Февер.

Попри закриття кафе, він назвав цей досвід “величезним успіхом” і планує використати його для майбутніх проєктів. “До біса багатих. До біса поліцію. До біса державу. До біса колоніальний табір смерті, який ми називаємо “Канада”, – закінчив він свою заяву.