Пт. Дек 1st, 2023

10-го травня у Вишгороді відкрився новий АЗК KLO, який продовжує концепцію тематичних комплексів. Для нового комплексу, що розташований біля Київського моря, обрано морську тематику. Дошки для серфінгу, неонові написи, морські хвилі на стінах та стелажі у вигляді каяків створюють атмосферу яхт-марини чи пляжного бару в курортному місці, пише RAU.

На новому АЗК широка лінійка палива, великий асортимент товарів у торговельній залі та смачне меню у кафе. Локація комплексу зручно розташована не лише для автомобілістів, а й для пішоходів. KLO очікує, що пропозиція фаст-фуду буде мати попит у мешканців найближчих будівель та у відвідувачів набережної.

Нагадаємо, що два роки тому було відкрито перший тематичний комплекс KLO біля Південного мосту, на дизайн якого надихнув Київ, його містяни та архітектура. Інтер’єр АЗК оформлений у стилі київської столиці та метрополітену.

Надалі під брендом KLO будуть відкриватися й інші тематичні автозаправочні комплекси. «На KLO прагнуть зробити все залежне, щоб клієнти приїжджали не тільки за пальним. Під брендом KLO створюються не просто заправки, а місця, де хочеться залишитися, видихнути, перепочити й встигнути зробити всі необхідні справи: від зняття готівки на касі до смачного обіду для всієї сім’ї», – повідомили в компанії.

Зловити хвилю морського настрою можна за адресою: Вишгород, вул. Набережна, 36.