Пт. Жов 18th, 2024

Редакція MC.today зібрала добірку ініціатив – від безкоштовної доставки до розмов із психологом. Усе це має полегшити життя українцям під час війни.

Отримати правову допомогу

Юристи-волонтери безкоштовно допомагають українцям розв’язати правові питання під час війни. За місяць роботи спеціалісти опрацювали понад 7 тис. звернень від громадян.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

IT-волонтери розробили Telegram-бот, де кожен може отримати кваліфіковану допомогу.

Просувати українське

На сайті Spend with Ukraine розмістили каталог з українськими компаніями, стартапами та брендами, що працюють на західних ринках. Мета платформи – закликати іноземців підтримувати і купувати український продукт.
Серед компаній ы брендів, що представлені на сайті, – Ajax Systems, Petcube, Delfast, Grammarly, MacPaw, Readdle, Preply, Reface, BetterMe та багато інших.

Допомогти українському бізнесу з цифрових питань і просування

Команда агентства Elit-Web розробила канал @EW_digital_support, що має допомогти українському бізнесу продавати в умовах воєнного часу. Експерти Elit-Web безкоштовно консультуватимуть бізнес, відповідатимуть на актуальні запитання про цифровий маркетинг і ділитимуться корисною інформацією про стан ринку інтернет-маркетингу в Україні, Європі та США.

Якщо хтось має запитання з приводу SEO, контекстної реклами, просування в соцмережах тощо – їх можна залишати через бот @Headquarters_digital_support_bot. Відповіді на найпопулярніші запитання опублікують у каналі.

Безкоштовна доставка гуманітарної допомоги до дверей

Кур’єрський сервіс iPOST.ua безкоштовно доставляє товари першої необхідності від багатьох благодійників і волонтерів. Тут є перелік організацій, де можна оформити заявку на безкоштовну доставку ліків, харчових продуктів та інших необхідних речей.

«Наші “Айпостмени” докладають максимум зусиль, часто працюючи понаднормово, щоб Українці в різних куточках могли отримати гуманітарну допомогу, гарячу їжу, продукти та ліки», – розповіли в сервісі.

Дати роботу українцям

ООН в Україні разом з Parimatch, Jooble та Happy Monday запустила проєкт Give a Job for UA. Мета – допомогти українцям знайти роботу та закликати бізнеси з усього світу підтримати Україну, приймаючи на роботу її громадян. Вакансії для українців будуть безоплатно розміщувати на платформах пошуку роботи Jooble і Happy Monday.

Окрім розділу сайту Jooble уже запустив Telegram-канал для українців із щоденними пропозиціями роботи, відсортованими за країнами.

Організувати трудові відносини

Чат-бот TrudEconomBot, що запустило Міністерство економіки, допомагає знайти інформацію про організацію трудових відносин під час війни. Тут можна знайти інформацію про відпустки, зарплату, документацію тощо.

Отримати психологічну допомогу

Mindly – застосунок для отримання психологічної допомоги. Під час війни українці можуть не сплачувати за розмову з психологом. Достатньо зареєструватися на сайті, відповісти на запитання, підібрати психолога і вибрати час для дзвінка.