Електронна торгівля викликає труднощі у покоління Z, пише Sostav.ua. Огляд частки споживачів покоління Z з семи країн (Бразилія, Китай, Франція, Німеччина, Італія, Британія та Сполучені Штати), які вважають, що робити покупки онлайн складніше, ніж в магазині.
- Частка дорослих представників покоління Z, які вважають, що робити покупки онлайн складніше, ніж в магазині, збільшилася у період 2019-2020 рр. у Франції (до 43%), Німеччині (40%) та Британії (36%). Враховуючи такі показники, маркетологам варто зосередитись на тому, щоб споживачам стало комфортніше робити покупки.
- Хоча у деяких країнах електронна торгівля стала навпаки простішою – частка дорослих представників покоління Z, які вважають, що робити покупки онлайн складніше, значно знизилась у Китаї та Італії за період 2019-2020 рр.
За даними дослідження компанії Ipsos MORI, онлайн-шопінг почав викликати більше труднощів у деяких країнах, навіть серед тих користувачів покоління Z, які зазвичай були справжніми експертами у світі техніки.
За період 2019-2020 років частка споживачів покоління Z, які зазначили, що купувати онлайн стало складніше, ніж в магазинах, збільшилась у Франції (до 43%), Німеччині (40%) та Британії (36%).Цей показник залишився майже незмінним у Бразилії та Сполучених Штатах, хоча все ж таки майже досяг позначки у третину покупців.
Враховуючи все більше значення електронної торгівлі та значну конкуренцію у цій сфері, максимальне спрощення процесу онлайн-шопінгу нині можна вважати справжнім ключем до успіху.
Деякі бренди вже встигли усвідомити таку тенденцію – за даними опитування WARC, у якому взяли участь понад 1000 маркетологів, головна мета на 2021 рік – це вдосконалення досвіду покупців у сфері онлайн-покупок.
Проте у деяких країнах електронна торгівля стала значно простішою – частка споживачів покоління Z, які вважають, що робити покупки онлайн складніше, значно знизилась у Китаї та Італії за період 2019-2020 рр.
Крім того, такий безпроблемний досвід має бути стабільним незалежно від торгового каналу, оскільки користувачі не роблять покупки виключно онлайн або виключно в магазинах. Маркетологам варто подбати не лише про стабільність, але й про незабутність процесу цифрових покупок, для того, щоб мати змогу дійсно виділятись у конкурентному середовищі електронної торгівлі.