Screenshot 5

Шеф-кухар Клопотенко зайшов у ритейл-бізнес і почав випускати продукти

Шеф-кухар і ресторатор Євген Клопотенко інвестував 500 000 євро у створення продуктової лінійки “100років” та онлайн-магазину “100шоп”, повідомила його пресслужба в середу, 6 листопада, пише Liga.net.

Screenshot 5

Фото: пресслужба Клопотенка

До кінця 2025 року Клопотенко сподівається вивести бізнеси на самоокупність та залучити додаткові інвестиції у розмірі 1,5 млн євро.

Бренд “100років” зараз налічує 20 товарних позицій у чотирьох категоріях: борщові заправки, консервована квасоля, смажений горох, квасолевий хумус. Плануються до випуску соуси, спеції, кондитерські вироби та напої.

Мета Клопотенка – до кінця 2025 року досягти продажів 500 000 одиниць на місяць.

Інший новий бізнес Клопотенка – це онлайн-магазин продуктів “100шоп”, де представлені товари від 40 українських брендів. До кінця 2025 року він має стати маркетплейсом з понад 2000 товарних позицій від 150 виробників.

Команда нових бізнесів Клопотенка налічує 25 осіб, які раніше працювали у таких ритейлових компаніях, як Procter & Gamble, “Молокія”, Galicia, Zakaz.ua, Novus та інші.

Схожі матеріали

Як бренди виграють у споживача в добу інфляції: уроки Aldi, 7-Eleven, Liquid Death
Період, коли споживач щодня перераховує бюджет через інфляцію, оголює справжню...
Читати далі
Після ери дисконту: що насправді утримує клієнтів у 2026 році
Олександр Карамарков, генеральний директор Mars Україна поділився досвідом про те,...
Читати далі
У "Сільпо" розповіли, що українці замовляли у День закоханих
Команда «Сільпо» проаналізувала онлайн-замовлення та дізналась, що найчастіше українці додавали...
Читати далі