Ср. Лип 24th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Девелопер Alterra Group розпочинає будівництво нового логістичного центру PERETYN. Він знаходиться на перетині логістичних шляхів біля Львова. На території буде розташований торговий центр, який стане центром тяжіння для всіх в окрузі. Загальна площа об’єкта – 50 000 м2. PERETYN забезпечить понад 700 нових робочих місць. Проєкт передбачає 10 черг здачі в експлуатацію – перша черга планується у першому кварталі 2025 року.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Що таке PERETYN?

Команда Alterra Group досліджувала логістичні центри Європи та зібрала найкращі ідеї щодо комерційної нерухомості, щоб втілити їх в одному місці й адаптувати під український контекст. 

Символ проєкту – “неможлива” фігура трикутника Пенроуза, сторони якого повністю ніколи не з’єднуються, поки не подивитися під правильним кутом. Це символізує підхід до проєкту PERETYN. 

Для комерційної діяльності планують побудувати торгові приміщення на 3000 м2 та морозильний склад на 6000 м2. Площа складів «А» та «B» налічує 21 000 м2, а площа складів «0» – 20 000 м2.

PERETYN – це можливість доєднатися до спільноти лідерів нової формації. На вході в проєкт клієнти підписуватимуть «Декларацію добросусідства». Alterra Group максимально сприятимуть обміну досвідом та ідеями між резидентами. Також передбачили можливість створення унікальних архітектурних рішень в рамках спільної концепції, де кожен резидент, що належить до спільноти, особливий. 

Архітектурні особливості проєкту

Основна філософія проєкту – ідея перетину спільності та індивідуальності. Склади мають унікальний фасад, який не повторюється, але кожен із них виглядає гармонійно та комплексно. Десять різних будівель та десять різних фасадів, які об’єднані підходом натуральності.

«Усе побудовано на тому, що ми використовуємо натуральні матеріали – метали, бетон, дерево. Тобто без додаткових підфарбувань або штучних імітацій. Щоб усе було як є, натурально, по-справжньому», – говорить архітекторка проєкту PERETYN Наталія Шульга

Ідея перетину відобразиться в різному вираженні форм на різних елементах простору. На будівлях перетини матимуть жорсткий характер з прямими лініями, що створює чіткі, визначені обриси. Водночас у благоустрої використовуються м’які форми з плавними перетинами ліній, що відображає природність та органічність землі. 

Особливість проєкту – перший в Україні дерев’яний склад. Він екологічний і зменшує викиди CO2. Для забезпечення пожежної безпеки використали технологію CLT та додаткові вогнезахисні покриття.

«Технологія CLT (Cross-laminated timber) забезпечує високу вогнестійкість завдяки масивним панелям і колонам», — пояснює архітектор проєкту Олексій Пахомов.

Built to suit — об’єкти під ключ

Однією з послуг, якою можна буде скористатися – це Built to suit. Тобто проєктування та будівництво об’єкта під потреби замовника. У такому варіанті Alterra Group беруть на себе всю організацію та виконання робіт – від ідеї до реалізації, забезпечуючи завершення проєкту за 6-8 місяців та надаючи гарантію на виконання робіт й використання матеріалів. Клієнту залишається лише підтримувати зв’язок з командою Alterra Group.

«Ще з 15 століття Галицьке перехрестя відоме, як важливий логістичний шлях. Виходить дорога і зі Львова, і з Києва, і з Луцька та й об’їзна недалеко. То й не дивно, що поруч розташовані 150 000 квадратних метрів занедбаних складів з мишами, дірками, а з’їхати орендарі не можуть, бо для бізнесу локація складу – найважливіша. Саме тому ми розпочинаємо побудову нового логістичного центру», – наголошує директор з розвитку Alterra Group Геннадій Гриненко.

Alterra Group, українська компанія, що спеціалізується на девелопменті та управлінні комерційною нерухомістю «під ключ». У портфелі компанії 43 об’єкти загальною площею 175 000 м2. Серед них – складські та виробничі комплекси, бізнес-центри, торгові та торгово-розважальні центри.