Чт. Лип 18th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Компанія Mastercard відкриває українським підприємцям доступ до безплатної програми знижок та спеціальних пропозицій Mastercard Easy Savings®. Держателі бізнес-карток Mastercard зможуть скористатися майже сотнею унікальних пропозицій на послуги й сервіси від партнерів програми – провідних світових компаній та брендів. Програма покликана підтримати українських підприємців, розширити для них можливості в бізнесі та сприяти зростанню й розвитку їхньої справи.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Mastercard Easy Savings – це простий та зручний спосіб заощадити на бізнес-витратах: від поточних бізнес-потреб, сервісів для ефективної професійної діяльності до ділових подорожей. Наразі на платформі налічуються пропозиції у десяти категоріях: маркетинг, онлайн-сервіси, HR і навчання, безпека, клієнтська підтримка, логістика, ділові подорожі, офісне забезпечення та продуктивність. Зокрема, це знижки та спеціальні пропозиції від таких провідних міжнародних компаній як Google, Microsoft, Meta, DocuSign, Adobe, Shopify, Pixlr, British Council, Harvard Business Review тощо. Незабаром перелік оферів також буде поповнюватись і пропозиціями від локальних партнерів.

Участь у програмі Mastercard Easy Savings є безплатною. Ще однією з переваг платформи є простота та зручність: аби скористатися пропозиціями партнерів, достатньо мати активну бізнес-картку Mastercard від будь-якого українського банку.

Щоб отримати пропозиції від партнерів програми, необхідно:

  1. Пересвідчитись, що на сайті програми обрано регіон Україна та українська мова. 
  2. Обрати пропозицію серед доступних категорій.
  3. Ввести перші вісім цифр картки Business Mastercard® та скористатися пропозицією.

Щоби переконатися, що ваша бізнес-картка Mastercard відповідає вимогам програми, ви можете зв’язатися з банком, який видав вашу картку.

Запуск програми став ще одним кроком компанії Mastercard на підтримку українських підприємців. Протягом багатьох років Mastercard активно підтримує український малий і середній бізнес, запускаючи спеціалізовані фінансові продукти, сервіси та ініціативи, які допомагають у розвитку і масштабуванні бізнесу, зокрема завдяки сучасним платіжним технологіям. Компанія виступає багаторічним партнером Міністерства цифрової трансформації України у розвитку онлайн-порталу Дія.Бізнес, а також офлайн-центрів в Україні та за кордоном. Крім того, Mastercard реалізує низку ініціатив з банками-партнерами, метою яких є підтримка українських підприємців через надання фінансових, консультаційних та освітніх можливостей. Також компанія запускає власні проєкти, як-от акселераційна програма Start Path Ukraine, що була розроблена спеціально для підтримки українських фінтех-стартапів.  

Про Mastercard (NYSE: MA) 

 

Mastercard – глобальна технологічна компанія в галузі платежів. Наша місія – забезпечуючи безпечні, прості, технологічні та доступні транзакції, розвивати та зміцнювати цифрову економіку, яка надає переваги усім та всюди. Використовуючи захищені дані та мережі, створюючи партнерства та спираючись на те, що надихає, ми надаємо інновації та рішення, які допомагають людям, фінансовим інститутам, урядам та бізнесу реалізовувати їхній найбільший потенціал. Ми ведемо бізнес більш ніж у 210 країнах та територіях і створюємо стійкий світ, який відкриває безцінні можливості для всіх. www.mastercard.com