Чт. Лип 18th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

«Гай дитячих снів»: у Макарові висадили ще 100 дерев у пам’ять про дітей, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

1+1 media та БФ «Озеленення України» продовжують реалізацію соціального проєкту «Гай дитячих снів», мета якого — вшанування пам’яті кожної дитини, яка загинула внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну. Так, у суботу, 15 червня, у селищі Макарів, що на Київщині, висадили ще 100 іменних райських яблунь, які є символом проєкту. На сьогодні там уже ростуть 300 дерев, висаджені в тому числі сім’ями, які втратили рідних. Локація для висадки символічна, оскільки селище Макарів понад місяць перебувало під російською окупацією. Макарівщина зазнала руйнувань у період із 27 лютого по 1 квітня включно. Саме Макарівською громадою проходила лінія фронту.

Kernel втілює проєкт «Корпоративний волонтер» для підтримки українських військових

У рамках проєкту «Корпоративний волонтер» працівники Kernel у різних куточках України відвідують у шпиталях колег-військовослужбовців та оборонців з бригад підтримки компанії. Вже за перші місяці ідея об’єднала навколо себе багатьох цивільних та підтримала на шляху до видужування військових. Співробітники компанії також передають військовим спеціально підготовлені компанією пакунки «Відновлення». До них входять адаптивний одяг, спортивний костюм, футболка, спідня білизна, солодощі, кава, чай, книга, плед, рушники, чашка, засоби гігієни, вітаміни, а також малюнки від дітей працівників.

«Сенс на Хрещатику» стане інклюзивним

Стартап-студія мобільних застосунків Kiss My Apps (входить до Netpeak Group) підтримала книжковий простір «Сенс на Хрещатику», надавши команді книгарні 400 000 гривень, які будуть спрямовані на розвиток безбар’єрності простору. Кошти спрямують на пришвидшення повноцінного запуску книжкового простору, який наразі працює в тестовому режимі. Зокрема, цей внесок допоможе команді Сенсу прискорити встановлення ліфта, яким можна буде пересуватися трьома поверхами книгарні (нині це можна зробити лише сходами). Завдяки ліфту простір стане повністю безбар’єрним і доступним для кожного.

Професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором у Kyiv School of Economics (KSE). Кошти буде спрямовано на потреби Школи підготовки спеціалістів безпілотних авіаційних комплексів «Ятаган». Школа «Ятаган» формується на базі одного з навчальних центрів Збройних сил, вже має затверджену програму підготовки, розроблені в співпраці з фахівцями «Повернись живим» методичні матеріали, професійний інструкторсько-викладацький склад із бойовим досвідом.