Нд. Кві 14th, 2024

Мережа АЗК WOG продовжує відновлювати автозаправні комплекси, що зазнали руйнувань під час ворожих атак. Так, після капітальної реновації відкрився автозаправний комплекс у Чернігові на проспекті Миру, 231 А. В 2022 році він був зруйнований вщент під час одного з ворожих обстрілів, пише RAU.

Після звільнення Чернігівщини компанія почала активно працювати над відбудовою автозаправки. Робили це згідно з концептом, за яким відбувається реновація АЗК WOG. Основний акцент зроблено на максимальній зручності та дружності простору до різних категорій клієнтів.

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Так, на АЗК запроваджений безбар`єрний простір: при вході на заправку встановлена тактильна плитка, всередині об`єкта відсутні пороги, облаштована окрема вбиральня для людей з інвалідністю та матерів з немовлятами.

Простір всередині АЗК організовано таким чином, щоб максимально покращити клієнтський досвід. Так, візитівка WOG – найкавовіша кава – має окремо виділену зону: тепер кавомашини розташовані на спеціальному кавовому острові WOG Barista. Це дає змогу покращити ергономіку приготування кавових напоїв та розвести гостьові потоки.

Відновлений АЗК тепер має розширену зону кафе, де, залежно від потреб гостя, можна перекусити чи повноцінно пообідати, поснідати або смачно повечеряти. Окрім того, на столиках встановлені зарядки для різних типів гаджетів, тож на АЗК завжди можна зарядити мобільні пристрої чи попрацювати.

Біля входу розташували два термінали самообслуговування WOG PAY BOX, які стали фірмовою візитівко мережі WOG. Вони дають можливість оплатити одним чеком пальне, товари із WOG MARKET та замовити смаколики у WOG CAFE. А ще в гостей є можливість обирати найбільш зручний спосіб розрахунку: банківською карткою, паливною карткою, з Гаманця PRIDE чи бонусами. Окрім того, термінали самообслуговування розширюють інклюзивні можливості АЗК, адже роблять комфортнішим оформлення замовлення та оплату для людей з вадами мовлення та слуху.

В приміщенні комплексу задіяні виключно цифрові канали комунікації.

В процесі будівництва використовували найсучасніші енергоощадні технології: світлодіодні системи, енергоощадні лампи, енергоощадне холодильне обладнання тощо. Систему освітлення змонтували таким чином, щоб забезпечувати акцент на презентації товарів та відсутність «холодних зон» в торговому залі.

Щоб дати можливість гостям почуватися більш комфортно під час перебування на АЗК, в оздобленні інтер’єру використали натуральні матеріали з вкрапленнями елементів у фірмових зелених кольорах WOG.

Запрошуємо на оновлений АЗК в Чернігові на проспекті Миру, щоб на власні очі побачити та оцінити всі зміни та новації!